Mokymai

„Naujagimių ir mažų šuniukų priežiūra: ką apie tai sako veterinarijos praktika?“

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų ir augintojų mokymus ir kviečia iš anksto planuoti savo laiką, numatyti galimybes.

Gruodžio 6 d., antradienį, jums pasiūlysime nuotolinę paskaitą „Naujagimių ir mažų šuniukų priežiūra: ką apie tai sako veterinarijos praktika". Paskaitą skaitys, savo patirtimi dalinsis veterinarijos gydytoja, šunų veisėja Viktorija Mingailė.

DĖMĖSIO: registracija jau baigta!

Veterinarijos specialistė aptars naujagimių ir ūgtelėjusių šuniukų priežiūrą iki jų kelionės į naujus namus, pas naujus šeimininkus. Kalbės apie sveikatos problemas bei galimus jų sprendimus, profilaktikos svarbą bei kt. klausimus. Ši paskaita bus ypač naudinga pradedantiesiems – tiems, kas dar tik planuoja veisti šunis ir nori kuo geriau pasirengti šiam atsakingam žingsniui.

Paskaitos pradžia 18 val., trukmė apie 2 val.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Registracija vyks iki gruodžio 5 d., arba kol bus laisvų vietų.

Kaina 30 eurų.

Registracijos anketa.

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt.

 

X