Mokymai

„Atsakingo šeimininko akademija“ Alytuje

2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais, tad nenuostabu, kad visuomeninės organizacijos, įvairios institucijos teikė siūlymus, kokie projektai ir veiklos galėtų būti įtraukti į bendrą renginių planą. Šiame plane – nuo 2016 metų Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro socialinis švietimo projektas „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA), kuris vyko Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Jurbarke, Marijampolėje ir kituose miestuose. Artėjant spalio 4 - ajai, Pasaulinei gyvūnų globos dienai, AŠA projektas jau antrą kartą startuos ir Alytuje! 

Šis nemokamų 5 paskaitų ciklas yra skirtas planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį. Paskaitas skaitys šunų elgsenos specialistai, veterinarijos gydytojai, kinologai, savivaldybės atstovai.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis, didžiausias Lietuvoje gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA bei Alytaus savivaldybė kviečia gyvūnų mylėtojus įgyti naujų žinių ir patirties. Išklausiusiems visas 5 paskaitas bus įteikti AŠA pažymėjimai.

„Atsakingo šeimininko akademija“ Jurbarke

Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai, spalio 4-ajai, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia socialinį švietimo projektą „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA) ir kviečia gyvūnų mylėtojus įgyti naujų žinių. Šis projektas startavo 2016 metais ir jau ne kartą vyko Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose. Jurbarke AŠA, nemokamų 5 paskaitų ciklas, startuos spalio 4-ąją ir, kaip visada, šie mokymai skirti planuojantiems įsigyti arba jau turintiems šunį. Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, Jurbarko rajono savivaldybės Viešoji biblioteka, didžiausias Lietuvoje gyvūnų prekių parduotuvių tinklas KIKA bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės sk. kviečia šunų mylėtojus įgyti naujų žinių ir patirties. Šiuos metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais, Lietuvos kinologų draugijos švietimo projektai yra bendrame renginių plane. 

Seminaras „BH/VT egzaminas iš arti“

Spalio 8 d., šeštadienį, Kinogijos centre „Komanda“ vyks įskaitinis seminaras „BH/VT egzaminas iš arti“. Seminaro lektorius – Lietuvos kinologų draugijos dresuotojas, LKD kvalifikuotas figūrantas, FCI tarptautinės kategorijos teisėjas Marius Merkelis. Seminaras vyks Kinologijos centre „Komanda“, Gulbiniškių k., Marijampolės apskr. (koordinatės: 54.467396709439214, 23.265024240226676).

 

Seminaras „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia šunų veisėjus kelti savo kvalifikaciją ir gilinti kinologijos žinias. 

Birželio 15 d., trečiadienį, kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“. Seminarą „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“ ves Lietuvos šunų veislių knygos (LŠVK) vedėja Irena Dorožnikovienė.

„Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“

Gegužės 25 d., trečiadienį, šunų veisėjus ir augintojus kviečiame dalyvauti nuotolinėje paskaitoje „Onkologiniai šunų susirgimai: diagnostika ir gydymas“. Paskaitą skaitys ir savo patirtimi dalinsis Jakovo veterinarijos centro veterinarijos specialistas Viktor Skorobogatko. 

Veterinarijos specialistas V. Skorobogatko apžvelgs onkologinių procesų vystymosi priežastis ir genetikos įtaką. Kalbės apie dažniausiai pasitaikančius simptomus (krūties, odos, burnos ertmės navikai ir limfoma), ankstyvąją diagnostiką (metodai, nauda gydymui ir galutiniams rezultatams). Aptars onkologinių susirgimų prevencijos klausimus.

Nuotolinis seminaras apie šuniukų socializaciją

Gegužės 3 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šuniuko socializacija: nuo ko pradėti ir kodėl tai svarbu?“ 

Socializacija yra labai svarbi ir daro didelę įtaką šuns gyvenimui ir turbūt nėra šuns augintojo, kuris nebūtų apie tai girdėjęs. Ką iš tiesų reiškia socializacija? Kokią įtaką ji daro šuniuko gyvenimui? Kada socializacija turėtų prasidėti? Kokie pratimai padeda šuniuką socializuoti, o kokie tik trukdo? Ko vengti? Kur ir kada turėtų prasidėti socializacija ir kiek laiko ji turėtų trukti? Ką svarbu žinoti veisėjui, ir ką – šuniuko augintojui? Bus demonstruojami sėkmingos ir nesėkmingos socializacijos pavyzdžiai (video). Taip pat bus kalbama apie genetiką, bus aptarti įvairūs šunų nervinės sistemos tipai, šuniukų testavimas.

Nuotolinis seminaras „Šunų sąnarių ir kaulų ligos“

Balandžio 12 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“.

Seminarą ves ir savo patirtimi dalinsis veterinarijos klinikos „Kaivana" vet. gydytojas Karolis Vainalavičius.

Užšaldytos/atvėsintos šunų spermos panaudojimo galimybės

Kovo 15 d., antradienį, 17.30 val. kviečiame šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Užšaldytos / atvėsintos šunų spermos panaudojimo galimybės“. Savo žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis veterinarijos dr. Jakov Šengaut.

Dr. Jakov Šengaut DVM, Ph.D. (Jakovo veterinarijos centro direktorius, Vilniaus kolegijos docentas, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos bendrijos narys) jau 13 metų vadovauja vieninteliam Baltijos šalyse šunų spermos bankui ir kasdien savo praktikoje atlieka darbus, kuriuos ir pristatys būsimoje nuotolinėje paskaitoje.

AŠA. Švietimas – geresnei gyvūnų augintinių ateičiai

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, savo veiklą pradėjęs 2011 metų vasarą, nuo pirmųjų veiklos dienų pirmenybę teikė visuomenės švietimui. Padėti žmonėms atsakingai pasirinkti, auginti ir ugdyti savo šunis, formuoti atsakingą požiūrį į gyvūnus augintinius bei jų gerovę Mokymo centro komandai buvo svarbu ir veiklos pradžioje, ir dabar.

Lietuvos kinologų draugija šiemet švenčia savo veiklos 30-metį, o šis jubiliejus sutampa su dar viena svarbia proga: Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė 2022-uosius metus Gyvūnų gerovės metais. Todėl nebelaukime „kada nors“ dienų ir pradėkime nuo savęs: įgykime daugiau žinių bei patirties, pasirenkime ir tapkime atsakingais gyvūnų augintojais. Tą padaryti galime įsitraukdami į vieną sėkmingiausių, labai gerai vertinamų Mokymo centro projektų – „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA).

Vasario 22 d. nuotolinis seminaras „Šunų dantų priežiūra ir ligos“

Vasario 22 d. 17.30 val. kviečiame šunų veisėjus ir augintojus dalyvauti nuotoliniame seminare „Šunų dantų priežiūra ir ligos“ (seminaro trukmė apie 2 val.).

Savo žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis Kaivanos veterinarijos klinikos gydytoja Neringa Griškienė. Seminare bus kalbama apie šuns danties sandarą ir anatomiją, sąkandžio tipus, netaisyklingą sąkandį ir šios ydos priežastis. Bus aptartos šuns pieninių dantų ligos ir dažniausiai pasitaikančios kandžių ligos.

Sausio 17 d. nuotolinė paskaita apie natūralią šunų mitybą

LKD Mokymo centras sausio 17 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinį seminarą „Natūrali šunų mityba“. Seminaro lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Šis seminaras apie natūralią šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A. Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius natūralios šunų mitybos principus, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus. 

Šunų užkrečiamosios ligos ir jų prevencija

Spalio 13 d. kviečiame veisėjus, augintojus ir visus besidominčius į paskaitą „Šunų užkrečiamosios ligos ir jų prevencija".

Lektoriai – Dr. Dainius Zienius ir veterinarijos gydytoja Gražina Janušytė.

Ši paskaita yra įskaitinė LKD šunų veislyno statusui tvirtinti. Negalintys atvykti į paskaitą galės prisijungti nuotoliniu būdu.

Renginys vyks nuo 17:30 – 20:30 val. vyks „Hotel Victoria Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas.

Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis
X