Mokymai

Nuotolinė paskaita „Šunų odontologijos pagrindai"

DĖMESIO! Paskaita yra perkeliama į vasario 1 d. 18:00 val.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų bei augintojų mokymus ir 2024 m. sausio 25 d. (ketvirtadienis) kviečia į nuotolinę paskaitą „Šunų odontologijos pagrindai". Paskaitą skaitys Jakovo veterinarijos centro veterinarijos specialistė Ernesta Vercinskaitė. 

Lektorė kalbės apie šuns burnos anatomiją ir fiziologiją, burnos patikrą. Apžvelgs dažniausiai pasitaikančias šuniukų dantų patologijas, kietųjų dantų audinių patologijas bei problemas, susijusias su dantenomis.

Svarbu: mokymai naujiems LKD šunų veisėjams

Norėdami tapti Lietuvos kinologų draugijos (LKD) šunų veisėjais ir ateityje registruotis kaip nauji šunų veisėjai jūs turite išklausyti LKD parengtą šunų veisėjų kursų programą.

Šią programą sudaro mažiausiai 5* LKD Mokymo centro organizuojami seminarai.

Lapkričio 25 d. vyks paskaita „Šunų veisimo dokumentai ir jų įforminimas“

Trijų suinteresuotų šalių atstovai – VMVT (Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba), VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) ir LKD (Lietuvos kinologų draugija) susitiks Kinologų klubo „Saulės šuo“ organizuojamame seminare VEISLYNO DOKUMENTŲ KELIAS.

Seminaras vyks lapkričio 25 d., šeštadienį, Šiauliuose (Vasario 16-osios g. 40). Seminare bus aptartos aktualios temos, vyks diskusijos, bus galima sulaukti patarimų augintinių savininkams, veisėjams, veislynų savininkams.

 

Lapkričio 15 d. vyks dr. S.Laurusevičiaus paskaita apie kalių nevaisingumą

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų bei augintojų mokymus ir 2023 m. lapkričio 15 d. (trečiadienis) kviečia į nuotolinę paskaitą „Kalių nevaisingumas: infekcijos ir ginekologiniai susirgimai".

Lektorius – veterinarijos dr. Saulius A. Laurusevičius.

Patyręs veterinarijos specialistas, veterinarinės medicinos mokslų daktaras, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos tarybos narys, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos veterinarinės draugijos (EVSSAR) narys dalinsis ilgamete savo patirtimi ir žiniomis šunų reprodukcijos srityje.

 

Paskaita „Šuniukų socializacija veislyne“: spalio 24 d.

Nuotolinę paskaitą „Šuniukų socializacija veislyne“ skaitys Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja, šunų sporto klubo „Vilnis“ įkūrėja Rita Jakštaitė.

Lektorė aptars šuniuko vystymosi etapus. Kalbės apie socializacijos naudą ir pavojus – ką daryti ir ko nedaryti socializuojant šuniuką. Aptars socializacijos būdus ir priemones: kaip, kiek ir ką (ne)daryti? 

Dalyvauti paskaitoje kviečiame šunų veisėjus, augintojus – visus, kam rūpi ankstyvoji šuniukų socializacija, emocinė ir fizinė augintinių sveikata bei gerovė.

Paskaita yra įskaitinė, klausytojai gaus sertifikatus.

Prieš paskaitą lektorei galima pateikti klausimus e. paštu svietimas@kinologija.lt.

Nemokama nuotolinė paskaita „Kelionė su gyvūnu augintiniu“

Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centru kviečia gyvūnų mylėtojus daugiau sužinoti apie saugų keliavimą su gyvūnais augintiniais.

Šia proga rugsėjo 28 d. (ketvirtadienis) 18.00 val. planuojama nuotolinė paskaita gyvūnų mylėtojams „Kelionė su gyvūnu augintiniu: reikalingi dokumentai, sveikatos reikalavimai ir kt.“.

Nuotolinė paskaita „Šunų sąnarių ir kaulų ligos...“

REGISTRACIJA JAU BAIGTA! 2023 m. gegužės 18 d. kviečiame šunų mylėtojus dalyvauti LKD Mokymo centro nuotoliniame seminare „Šunų sąnarių ir kaulų ligos: ankstyvoji diagnostika, prevencija ir gydymas“.

Seminarą ves ir savo patirtimi dalinsis veterinarijos klinikos „Kaivana" vet. gydytojas Karolis Vainalavičius.

Vasario 23 d. vyks paskaita „Genetikos svarba praktiniame šunų veisime“

2023 m. vasario 23 d. (ketvirtadienis) Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinę paskaitą „Genetikos svarba praktiniame šunų veisime“.

Savo žiniomis bei šunų veisimo patirtimi su jumis dalinsis veterinarijos gydytoja, ilgametė, patyrusi šunų veisėja, tarptautinės kategorijos FCI šunų teisėja Natalja Skalin. DĖMESIO: REGISTRACIJA JAU BAIGTA!

Dažniausiai pasitaikančios šuniukų patologijos neonatologiniu periodu

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia veisėjų bei šunų augintojų mokymus ir kovo mėn. 21 d. kviečia į nuotolinę paskaitą „Dažniausiai pasitaikančios šuniukų patologijos neonatologiniu periodu". 

Paskaitą skaitys veterinarijos gydytojas, Europos Gyvūnų reprodukcijos koledžo rezidentas Tomas Laurusevičius. Lektorius supažindins su ką tik gimusių šuniukų gaivinimo schemomis, įgimtomis patologijomis. Kalbės apie kalyčių pogimdinio periodo aspektus. Aptars dažniausiai pasitaikančias 2-4 savaičių amžiaus šuniukų ligas, jų atsiradimo priežastis. Paaiškins, kaip atpažinti bei vertinti galimus negalavimus. Trumpai aptars šių ligų gydymą, šuniukų slaugą.

Natūralaus ir dirbtinio kalės apvaisinimo aspektai. Nuotolinė paskaita. 01 24.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų bei augintojų mokymus ir 2023 m. sausio 24 d. (antradienis) kviečia į nuotolinę paskaitą „Natūralaus ir dirbtinio kalės apvaisinimo aspektai“.

Lektorius – veterinarijos dr. Saulius A. Laurusevičius. Patyręs veterinarijos specialistas, veterinarinės medicinos mokslų daktaras, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos tarybos narys, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos veterinarinės draugijos (EVSSAR) narys dalinsis ilgamete savo patirtimi ir žiniomis šunų reprodukcijos srityje.

Gruodžio 7 d. nuotolinė paskaita „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas...“

REGISTRACIJA JAU BAIGTA! Sulaukęs didelio šunų veisėjų ir augintojų susidomėjimo, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras gruodžio 7 d. (trečiadienis) vėl organizuos veterinarijos gydytojos, dirbtinio apvaisinimo specialistės, ilgametės ir patyrusios šunų veisėjos bei tarptautinės kategorijos FCI teisėjos Nataljos Skalin nuotolinę paskaitą „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas, šuningumas, šuniavimasis ir su juo susijusios komplikacijos”.

Nuotolinės paskaitos metu lektorė aptars aktualiausias šunų veisimo problemas: kalės lytinį ciklą ir jo fiziologinius ypatumus; optimalų kergimo laiką ir jo nustatymo būdus; vaisingumo problemas: „tuščios” kalės po sėkmingo kergimo; šuningumo laikotarpį; šuniavimosi ypatumus ir komplikacijas.

 

„Naujagimių ir mažų šuniukų priežiūra: ką apie tai sako veterinarijos praktika?“

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų ir augintojų mokymus ir kviečia iš anksto planuoti savo laiką, numatyti galimybes.

Gruodžio 6 d., antradienį, jums pasiūlysime nuotolinę paskaitą „Naujagimių ir mažų šuniukų priežiūra: ką apie tai sako veterinarijos praktika". Paskaitą skaitys, savo patirtimi dalinsis veterinarijos gydytoja, šunų veisėja Viktorija Mingailė.

DĖMĖSIO: registracija jau baigta!

Ankstesnis 1 2 3 ... 5 Sekantis
X