Mokymai

Nuotolinis seminaras „Šunų šėrimo ypatumai“ gegužės 5 d.

Šunų veisėjams ir augintojams labai domintis ir pageidaujant, LKD Mokymo centras vėl kreipėsi į šunų mitybos specialistą, veterinarijos gydytoją Aidą Vaznonį ir jis sutiko vėl pravesti nuotolinį seminarą „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“. Seminaras yra suplanuotas gegužės 5 d. ir jūs jau galite registruotis!

Šis seminaras apie šunų mitybą bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams, nes visavertė mityba – gyvūnų sveikatos ir geros savijautos pagrindas. Patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas A.Vaznonis seminaro metu analizuos svarbiausius šunų mitybos principus, šunų maisto sudėtines dalis, pasirinkimo svarbą ir kt. aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis. 

Bus trumpai apžvelgti šunų šėrimų tipai, daugiausia dėmesio skiriant sausam ėdalui.

 

Lektorius detaliai apžvelgs sudėtines ėdalų dalis:
Baltymai (kas tai, kodėl reikalingi, koks poreikis skirtingiems šunims, baltymų šaltiniai ėdaluose, jų biologinė vertė, kas daro įtaką).
Riebalai (kas tai, kodėl reikalingi, koks poreikis skirtingiems šunims, riebalų šaltiniai ėdaluose).
Angliavandeniai (kas tai, ar reikalingi ir kodėl reikalingi, ar gali šunys juos įsisavinti ar ne, kokie jie, kokie angliavandenių šaltiniai ėdaluose).
Vitaminai, mineralinės medžiagos (kuo svarbūs, kodėl reikalingi, kuo skiriasi, kokios mineralinių medžiagų formos ir įtaka įsisavinimo lygiui).
Apie etiketes ir ženklinimą: kokie reikalavimai pagal tarptautinius reikalavimus ir kaip skaityti etiketes, norint suprasti esmę (išnagrinėsime porą pavyzdžių ekonominės ir premium klasės ėdalų ir jų sudėtis, atrasime ženklinimo skirtumus ir atsakymus, kodėl vienas ėdalas geresnis už kitą).
Patinų reproduktorių šėrimas.
Veisiamų kalių šėrimas (veisiamų kalių fiziologiniai periodai, mitybos poreikiai skirtingais periodais). 
Šuniukų šėrimas. Naujausios augintinių mitybos tendencijos (šarminė mityba – kas tai, kodėl, principai).

Seminaro laikas: nuo 17.00 – 20.00 val.
Kaina 30 eurų. 

Užsiregistravusius ir per 24 val. negavusius registracijos patvirtinimo prašome kreiptis e.paštu svietimas@kinologija.lt. 

Nedalyvavusiems seminare pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Registruojama iki gegužės 3 d. (kol bus laisvų vietų). Negalintiems prisijungti numatytu laiku galimybės peržiūrėti seminaro įrašą nebus. 

Registracijos anketa.
Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e.paštu svietimas@kinologija.lt. 

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – Mitybos seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551

X