Naujienos

„Svajonių šuo: pažinkime veisles“: nuo balandžio 24 dienos!

Šeimos šuo. Mano šuo. Šiuose žodžiuose slypi tiek daug... Jie apie tai, kad 365 dienas bent 2 kartus per dieną bet kokiu oru kulniuoju į lauką. Kiekvieną mėnesį savo augintiniui išleidžiu nemenką sumą ir pačiame smagaus vakarėlio įkarštyje lekiu namo pas savo šunį. Planuoju išvykas ir savo atostogas ten, kur priima su šunimi.

Jeigu jūsų visa tai negąsdina, pasikalbėkime apie šunis! Nuo balandžio 24 dienos vėl kviečiame į atsinaujinusį Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymo centro visuomenės švietimo projektą - virtualius susitikimus „Svajonių šuo: pažinkime veisles“. 

Pirmiausia susitiksime su ryzenšnauceriais („Tauro gildija“). Patyrusias veisėjas Jurgitą Rynkevičienę ir Jurgitą Vasiliauskaitę kalbins LKD komunikacijos koordinatorė Ieva Urbonaitė. Tiesiogines transliacijas bei jų įrašus galėsite stebėti LKD facebook paskyroje bei LKD youtube kanale.

Pristatydami savo patirtį Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjai tikisi, kad būtent jūs ištrauksite jų išveistam šuniukui sėkmės bilietą – laimingą gyvenimą, ir kad jis gyvens pačiuose geriausiuose namuose. 

Pasikalbėkime apie šunų veisles!

Ryzenšnauceriai: https://www.kinologija.lt/sunu-veisles/2-gr-pinceriai-snauceriai-molosai-ir-kt/ryzensnauceriai.html

Svetlanos Valouevos nuotr.

Anksčiau vykusio projekto įrašai: https://www.facebook.com/KinologijaLT/videos

X