Naujienos

Šokių su šunimis varžybose susitiko Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkai

Rugpjūčio 12 d. Gruobinios mieste (Latvija), įsikūrusiame netoli Baltijos jūros, įvyko įskaitinės šokių su šunimis varžybos. Dalyvių pasirodymus vertino šokių su šunimis teisėjos iš Lietuvos Sondra Jonceva ir Veslava Citovič - Rul. 

Varžybų dalyviai varžėsi HTM (judėjimas greta pagal muziką) ir freestyle (laisvoji interpretacija) kategorijose. Įvairių veislių šunys konkuravo atvirojoje, debiuto, progreso ir meistrų klasėse. Renginio teisėjai bei žiūrovai pamatė 20 puikių, meniškų pasirodymų.

Negana to, varžybų organizatoriai sudarė galimybę dideliame ringe „pasitestuoti“ išmoktusׅ šokių žingsnelius jaunikliams „pupių“ klasėje bei oriai į ringą žengti sportinę karjerą jau baigusiems senjorams.

Renginyje dalyvavo Latvijos, Estijos ir Lietuvos sportininkai. Varžybas organizavo „Canine Freestyle Latvia“.

Iš Lietuvos HTM progreso klasėje startavo vilnietė Daina Malickienė su savo augintiniu mudžiu Saimonu, o freestyle progreso klasėje varžėsi klaipėdietė Ana Balaklijec su Parsono Raselo terjere Nikol.

Įspūdingą šou surengusi ir atskleidusi geriausias šuns darbines savybes, atitinkančias šios sporto šakos normatyvus, A. Balaklijec iš teisėjų sulaukė puikaus įvertinimo (27,55 tšk.) ir iškovojo 1 vietą. Šis įvertinimas jai suteikė galimybę pereiti į meistrų klasę. Lietuvos šokių su šunimis entuziastai džiaugiasi, kad jų gretose jau yra 3 meistrų klasės atstovės.

Natalija Klane ir „Canine Freestyle Lithuania“ nuotr.

X