Mokymai

Organizuojamas seminaras „Sėkmingo veisimo gairės šunų reprodukcijoje“, 2 dalis

DĖMESIO! Kovo 28 d. paskaita atšaukiama.

LR Vyriausybė specialiame posėdyje dėl koronaviruso grėsmės nusprendė nuo kovo 13 d. uždrausti visus renginius ir susibūrimus, todėl kovo 28 d.  planuotas seminaras „Sėkmingo veisimo gairės šunų reprodukcijoje (II dalis)" atšaukiamas.

Apie kitą seminaro datą, priklausomai nuo aplinkybių, pranešime iš anksto.

Dėl dalyvio mokesčio grąžinimo prašome kreiptis klinikos registratūros tel. 8 610 10484 arba el.paštu kaunasvet@gmail.com.

 

 

 

 

Seminaras „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“

LKD Mokymo centro balandžio 15 d. suplanuotas šunų mitybos seminaras Šiauliuose ATŠAUKIAMAS!

Seminaras bus naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams, norintiems tvirtinti veislyno statusą, šis seminaras – įskaitinis.

Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

Kartu su jumis mes kuriame gyvūnus mylinčią šalį!

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia socialinį švietimo projektą „Atsakingo šeimininko akademija“ (AŠA) – jis apima vis daugiau Lietuvos miestų.

„Atsakingo šeimininko akademijos“ komanda džiaugiasi  didėjančia aprėptimi ir projekto partneriais – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos, dresūros mokyklų atstovais, kinologijos savanoriais, kurie skaito paskaitas ir perduoda savo žinias bei patirtį planuojantiems įsigyti arba jau turintiems augintinius.

Vyks seminaras veterinarijos gydytojams

Vasario 26 d. Lietuvos kinologų draugija kartu su Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija organizuoja seminarą veterinarijos gydytojams, norintiems imti mėginius šunų DNR profilio tyrimams.

Seminaro lektorius – veterinarijos doc. dr. Jakov Šengaut. Mokymai vyks LKD Mokymo centre (Visorių g.8, Vilnius).

Išklausę seminarą veterinarijos gydytojai bus įtraukti į LKD patvirtintą šunų DNR profiliams mėginius galinčių imti veterinarijos gydytojų sąrašą.

Organizuojamas seminaras „Funkcinė šunų anatomija“

Lietuvos britų aviganių savininkų klubas kartu su Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centru vasario 8 d. kviečia šunų veisėjus ir augintojus į seminarą „Funkcinė šunų anatomija“ Kaune.

Seminaras „Veislinių šunų šėrimo ypatumai“

Sausio 22 d. LKD Mokymo centras kviečia šunų augintojus ir veisėjus į seminarą!

Seminaras naudingas ir įdomus ne tik šunų veisėjams, bet visiems atsakingiems šunų mylėtojams. Šunų veisėjams šis seminaras bus įskaitinis.

Lektorius – patyręs šunų mitybos specialistas, veterinarijos gydytojas Aidas Vaznonis.

VYKS SEMINARAS „ŠUNŲ KELIO GIRNELĖS IŠNIRIMAI“

Gruodžio 6 d. 18.00 val. LKD Mokymo centre vyks paskaita „Šunų kelio girnelės išnirimai“. Paskaitą „Šunų kelio girnelės išnirimai. Priežastys, skirtumai tarp mažų ir didelių veislių, šiuolaikinis gydymas“ skaitys veterinarinės ortopedijos specialistas, veterinarijos gydyklos „Kaivana“ gydytojas Karolis Vainalavičius.

Paskaitos tikslas – supažindinti šunų veisėjus ir augintojus su kelio girnelės funkcija, paaiškinti visas tiek medialinio, tiek lateralinio kelio girnelės išnirimo priežastis.

Ankstesnis 1 ... 3 4 5 Sekantis
X