Spalio 7 d. Vingio parke gyvūnų mylėtojai švęs kartu su augintiniais

Šeimos nariai. Bičiuliai. Pagalbininkai. Gyvenimo džiaugsmas, o kai kam ir gyvenimo prasmė. Tai mūsų gyvūnai augintiniai. Ir ne vien spalio 4-ąją, kai visas pasaulis mini Pasaulinę gyvūnų globos dieną, o visada! Taip, ši diena paženklinta gražiomis idėjomis, „Penkiomis gyvūnų laisvėmis“, eitynėmis ar manifestacijomis, tačiau vien šia diena niekas nesibaigia – pareigos ir meilė neturi baigties…

Šią dieną Lietuvoje vyks daug gražių renginių ir visuose, tikriausiai, skambės pažadas rūpintis gyvūnais. Skleisti gyvūnų globos idėjas, ką Lietuvos kinologų draugija daro jau seniai, labai svarbu, bet, sutikite, turi būti kažkas, kas mums apie tai primintų ir mus paskatintų.

Taip buvo 1931 metais Italijos mieste Florencijoje, kai Tarptautinės ekologų konferencijos dalyviai pakvietė gyvūnų augintojus spalio 4-ąją, šventojo Pranciškaus dieną, minėti kaip Pasaulinę gyvūnijos dieną. Daugiau kaip dešimt metų švęsti gyvūnų globos dieną kviečia ir Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro komanda.

Ateikite spalio 7-ąją į Vilniaus Vingio parką su savo gyvūnais augintiniais. Atsiveskite draugų. Būkime drauge dėl vienos labai paprastos priežasties: visi kartu galime ir turime sukurti gyvūnus mylinčią šalį.

Pagrindinis renginio rėmėjas - šunų ir kačių maistas OPTIMEAL. 

Šarūnės Kairytės nuotr.

Daugiau informacijos