Rugsėjo 10 d. įvyko įskaitinės šokių su šunimis varžybos

Rugsėjo 10-ąją, gražią saulėtą dieną, įvyko Šokių su šunimis varžybos (freestyle). Šįkart jos persikėlė į Obelius, Rokiškio rajoną, ir gražiai įsiliejo į šventinių renginių scenarijų tradicinėje miestelio Obelinės šventėje. Varžybos vyko  atviroje erdvėje, Obelių gimnazijos stadione. Teisėjavo Vladislava Akimova iš Latvijos ir Oksana Dzhura iš Ukrainos.

Žiūrovams ir teisėjoms buvo pristatyta 13 energingų ir spalvingų pasirodymų. Varžėsi Lietuvos, Estijos bei Latvijos sportininkai, pastarųjų buvo daugiausia. Varžybas organizavo šios sporto šakos entuziastai, Canine freestyle Lithuania (VŠMB sekcija). Sportininkai su savo šunimis varžėsi freestyle ir HTM (judėjimas greta pagal muziką) kategorijose bei atviroje, debiuto ir progreso ir meistrų klasėse. Daugiausiai prizų išsivežė svečiai iš Latvijos, tačiau ir mūsų šalies sportininkai neliko nuskriausti.

HTM debiuto klasėje laimėjo Daina Malickienė ir mudžių veislės šuo Saimonas („Piemenukų šokis"). Freestyle atviroje klasėje Sondra Jonceva su mišrūnu Rokiu atliko šokį - performansą „Žiemiška žvejyba“ ir užėmė 2 vietą, o Svetlana Jasaitienė su Havanos bišonu Ruby užėmė 4 vietą.

Progreso klasėje Medeina Joncevaitė su mišrūne Vėtra atliko šokį  „Flinstounų šeimynos nuotykiai" ir užėmė 2 vietą. Meistrų klasėje pasirodžiusi Sondra Jonceva ir mišrūnas Margis („Makči – indėnų etiudas") užėmė 1 vietą.

Varžybas globojo ir didžiuma prizų pasirūpino Rokiškio meras, atsidavęs šunų mylėtojas Ramūnas Godeliauskas.