Balandžio 24-oji: ŠUNS DIENA

Kasmet Lietuvos kinologų draugija kviečia šunų mylėtojus balandžio 24-ąją švęsti Šuns dieną.

Šiemet tai vyks jau šeštą kartą, šių metų Šuns dienos idėja – ŠUO IR AŠ: gera gyventi kartu. Kodėl gera, atsakymai gali būti patys įvairiausi. Vieniems gera, nes pasirinko tinkamą šuns veislę. Kiti prisivertė daugiau judėti ar netgi aktyviai sportuoti su savo naujuoju augintiniu.

Bet būkime atviri. Būkime nuoširdūs – tokie, kokie yra mūsų augintiniai. Kartais nelengva tokiems būti, ne visada net įmanoma. O štai šunims tai pavyksta be didelių pastangų. Jie visada nuoširdūs ir paprasti, vaikiškai naivūs ir atlapaširdžiai, be išlygų mumis pasitikintys. Turbūt todėl mums ir gera būti kartu.

„Šuo ir aš: gera gyventi kartu“ – šių metų balandžio 24-osios, Šuns dienos, tema.

„Kas yra balandžio 24-oji, šunų mylėtojams pasakoti jau nebereikia, – sako Lietuvos kinologų draugijos projektų vadovė  Augustė Daukšienė. – Bet vis tiek norėčiau priminti, jog tai visuotinė Šuns diena, kurią kviečiame švęsti visoje šalyje jau šeštą kartą. Ankstesniais metais kviesdavome ją minėti drauge, vestis augintinius į darbą, kavines ar bibliotekas, net raginome „pabėgti“ iš namų (edukacinis žygis Vingio parke – Red.), o šiemet, dėl visiems suprantamų priežasčių, Šuns dieną minėkime kitaip: neskubėdami, pasvarstydami, kodėl mums gera su šunimis, ir ką turėtume daryti, kad jie su mumis jaustųsi dar geriau. Nes kas daugiau, jei ne mes, galime pasirūpinti prigimtiniais jų poreikiais, teisėmis, suteikti jiems galimybę pažinti pasaulį. Paprasčiau sakant, turime skirti savo augintiniams daugiau savęs“.

Šventės organizatorė – Lietuvos kinologų draugija.

BŪTINAI UŽSUKIT IR SUŽINOKITE DAUGIAU!

Rėmėjai Kika ir Nature's Protection.

Informacinis rėmėjas Delfi.lt.