Šventės

Išskirtinė diena – balandžio 24-oji jau čia pat!

Skaičius 5 tikrai smagus. Džiugina jis ir ŠUNS DIENOS komandą. O ta komanda – tai visi šunų mylėtojai kartu su šios šventės iniciatore – Lietuvos kinologų draugija.

Švenčių būna pačių įvairiausių. Būna šeimos, giminės, darbo kolektyvo ar bendruomenės švenčių. Tačiau Šuns diena suvienija ir šeimas, ir bendradarbius, ir pažįstamus – visus! Ir skirta ji visiems, nes tai mūsų augintinių diena!

Daugelyje šalių tokios šventės nėra, o mes ją švęsime jau penktą kartą. Švęsime ir džiaugsimės, kad Lietuvos šunų augintojai išties myli šunis, ir jiems rūpi šunų gerovė.

Startavusi 2016 metais, Šuns diena kasmet vis kitokia. Pirmaisiais metais jos šūkis buvo „Kaip bežiūrėsi, meilė laksto keturiomis kojomis“. Dar po metų, „Kolega šuo – pozityvas darbe“. Trečiaisiais metais – „Šuo ir aš: mokau ir mokausi“, o pernai, „Šuo ir aš: laikas kartu“. Pavartyti senas nuotraukas ir prisiminti, kas buvo tuomet, jūs galite štai čia: https://www.sunsdiena.lt/

2020 metų Šuns diena mus kvies keliauti, nes jos idėja – „Šuo ir aš: kelionių draugai“.
Ir nesvarbu, jeigu balandžio 24-ąją, kai minėsime Šuns dieną, neturėsite galimybių kur nors išvykti. Galbūt tą dieną nukeliausite su savo augintiniu į darbą? Gal pasiimsite ilgesniam pasivaikščiojimui po miestą? O gal sudalyvausite pernai visiems labai patikusiame edukaciniame žygyje „Pabėk iš namų!“.

Tai bus penktadienis, o tai reiškia, kad iškart po darbų su savo augintiniu ir draugais jūs galit patraukti į gamtą, užkopti į kokį nors piliakalnį, surengti nedidelį žygį. Girdėjom, kai kas tą savaitgalį jau žada išsitraukti baidares… Ir ko nepabandžius, kol visų upių dar neužgulė baidarininkai?

Ir net jeigu niekur nepajudėsite iš namų, kartu su savo augintiniu jūs galite pradėti kurti atostogų planus, pasvajoti apie vasaros išvykas.

Beplanuodami atostogas, ko gero, naršysite po savo archyvus, o ten… Stop! Kaip tik tai, ko reikia – buvusių kelionių nuotraukos. 

Atrinkite įspūdingiausias, linksmiausias nuotraukas, kur jūs keliaujate su savo augintiniu. Dalyvaukite Šuns dienos fotografijų konkurse „Kelionių draugai“ ir laimėkite savo augintiniui prizų. Konkursą skelbsime ŠD feisbuko paskyroje, sekite mūsų informaciją.

Šventė artėja – pats laikas pradėti jai ruoštis!

…………..
Šventę remia didžiausias zoologijos prekių parduotuvių tinklas „Kika“ ir „Natur‘es protection“.
Informacinis rėmėjas – didžiausias naujienų portalas Lietuvoje DELFI bei TV laida „Gyvūnų manija“.
Sekite Šuns dienos Facebook įrašus apie renginius, vyksiančius visoje Lietuvoje.
Šunų mylėtojų klubus, dresūros mokyklas, gyvūnų mylėtojų bendruomenes kviečiame jungtis prie mūsų, siūlyti idėjas ir planuoti patį smagiausią balandžio penktadienį su augintiniais!
Laukiame pasiūlymų e. paštu lkd.suo@gmail.com

X