Mokymai

Vasario 23 d. vyks paskaita „Genetikos svarba praktiniame šunų veisime“

2023 m. vasario 23 d. (ketvirtadienis) Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras kviečia šunų veisėjus ir augintojus į nuotolinę paskaitą „Genetikos svarba praktiniame šunų veisime“.

Savo žiniomis bei šunų veisimo patirtimi su jumis dalinsis veterinarijos gydytoja, ilgametė, patyrusi šunų veisėja, tarptautinės kategorijos FCI šunų teisėja Natalja Skalin. DĖMESIO: REGISTRACIJA JAU BAIGTA!

Paskaitos metu specialistė apžvelgs pagrindines genetikos sąvokas ir dėsnius. Kalbės apie paveldimas šunų kailio spalvas, ligas ir apsigimimus. Paaiškins, kodėl genetikos pagrindų išmanymas, siekiant veisti ne tik reprodukciniu, bet ir genetiniu požiūriu geriausius šunis, yra labai svarbus. Paskaitos klausytojai sužinos, kodėl genetika ir praktinis šunų veisimas yra neatsiejami, siekiant išsaugoti ir tobulinti šunų veislių kokybę.

Pastaba: šunų veisimo metodai paskaitoje nebus analizuojami, šiai temai bus skirta atskira paskaita.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Paskaita prasidės 17.00 val. ir truks apie 2 val.

DĖMESIO: dalyvių registracija tęsis iki vasario 22 d. arba kol bus laisvų vietų.

Kaina 30 eurų.

Registracijos anketa.

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551.

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus. Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt.

X