Mokymai

Nuotolinė paskaita „Pirmoji pagalba šuniui“, spalio 25 d.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia nuotolinius mokymus šunų veisėjams ir augintojams. Jūsų dėmesiui – spalio 25 d. vyksianti aktuali paskaita, kaip suteikti pirmąją pagalbą šuniui. Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Lektorė – veterinarijos klinikos „Kaivana“ veterinarijos  gydytoja Julija Surpina. Paskaitos metu su veterinarijos gydytoja apžvelgsime situacijas, kada jūsų augintiniui gali prireikti skubios pagalbos. Sužinosite, kaip atpažinti gyvūno gyvybei grėsmę keliančius simptomus, kaip nepakenkti ir tinkamai suteikti pirmąją pagalbą.

 

Taip pat bus kalbama apie pirmąją pagalbą šuniavimosi metu ir kaip padėti naujagimiams šuniukams.

Lektorė paaiškins, ką šeimininkas turėtų turėti pirmosios pagalbos vaistinėlėje ir kaip iš anksto pasiruošti nenumatytoms situacijoms.

Paskaita prasidės 19 val. ir truks apie 2 val.

Registracija tęsis iki spalio 24 d. Registracijos anketa.

Kaina 30 eurų.

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551.

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt.

X