Mokymai

Nuotolinė N.Skalin paskaita apie šunų veisimą, lapkričio 16 d.

DĖMESIO! REGISTRACIJA JAU BAIGTA. Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras vėl kviečia šunų veisėjus ir augintojus įgyti naujų žinių ir patirties. Lapkričio 16 d. (trečiadienis) turėsite unikalią galimybę išklausyti veterinarijos gydytojos, dirbtinio apvaisinimo specialistės, ilgametės ir patyrusios šunų veisėjos bei tarptautinės kategorijos FCI teisėjos Nataljos Skalin paskaitą „Šunų veisimas: kalių lytinis ciklas, kergimo laikas, šuningumas, šuniavimasis ir su juo susijusios komplikacijos”.

Nuotolinės paskaitos metu lektorė aptars aktualiausias šunų veisimo problemas: kalės lytinį ciklą ir jo fiziologinius ypatumus; optimalų kergimo laiką ir jo nustatymo būdus; vaisingumo problemas: „tuščios” kalės po sėkmingo kergimo; šuningumo laikotarpį; šuniavimosi ypatumus ir komplikacijas.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Paskaita prasidės 17 val. ir truks apie 2 val. DĖMESIO! REGISTRACIJA JAU BAIGTA.

Kaina 30 eurų.

Registracijos anketa.

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt.

X