Mokymai

Natūralaus ir dirbtinio kalės apvaisinimo aspektai. Nuotolinė paskaita. 01 24.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras tęsia šunų veisėjų bei augintojų mokymus ir 2023 m. sausio 24 d. (antradienis) kviečia į nuotolinę paskaitą „Natūralaus ir dirbtinio kalės apvaisinimo aspektai“.

Lektorius – veterinarijos dr. Saulius A. Laurusevičius. Patyręs veterinarijos specialistas, veterinarinės medicinos mokslų daktaras, Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos tarybos narys, Europos smulkiųjų gyvūnų reprodukcijos veterinarinės draugijos (EVSSAR) narys dalinsis ilgamete savo patirtimi ir žiniomis šunų reprodukcijos srityje.

Nuotolinės paskaitos metu lektorius apžvelgs kalių rujos fiziologiją, optimalaus kergimo / sėklinimo laiko nustatymą. Kalbės apie patinų spermos paėmimą ir vertinimą. Apžvelgs šunų sėklinimo būdus, metodus, palygins skirtingus sėklinimo aspektus.

Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjams ši paskaita įskaitinė. Klausytojai gaus sertifikatus.

Paskaita prasidės 17.30 val. ir truks apie 2 val.

Ddalyvių registracija tęsis iki sausio 22 d. arba kol bus laisvų vietų.

DĖMESIO: DALYVIŲ REGISTRACIJA JAU BAIGTA!

Kaina 30 eurų.

Registracijos anketa. 

Rekvizitai apmokėjimui:
Lietuvos kinologų draugija
Mokėjimo paskirtis – seminaras veisėjams
Įmonės kodas: 190761981 
SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 967044060001780551.

Užsiregistravę ir per 24 val. negavę registracijos patvirtinimo turėtų kreiptis e. paštu svietimas@kinologija.lt. 

Neprisijungusiems ir nedalyvavusiems paskaitoje pinigai negrąžinami, į dalyvių sąrašą bus įtraukti tik iš anksto užsiregistravę ir atlikę pavedimus.

Norintieji gauti sąskaitą-faktūrą, prieš atlikdami pavedimą, turi susisiekti su LKD Mokymo centru e. paštu svietimas@kinologija.lt. 

X