Naujienos

Skelbiamas vaikų piešinių konkursas „Myliu savo augintinį“

Kasmet gyvūnų mylėtojai spalio 4-ąją mini Pasaulinę gyvūnų globos, arba šv. Pranciškaus, dieną.

Ne išimtis ir Lietuva. Šios šventės minėjimo iniciatorė, Lietuvos kinologų draugija, jau aštuntą kartą kviečia gyvūnų mylėtojų bendruomenę – visus, kas neabejingi gyvūnams ir gamtai, nuveikti ką nors prasmingo gyvūnų labui.

Gražiu ir prasmingu šventės akcentu gali tapti mūsų vaikų piešiniai!

Todėl kviečiame Lietuvos vaikus imti pieštukus, teptukus ar kitas priemones, pasitelkti fantaziją, įsiklausyti į mokytojų ar tėvelių patarimus ir prisipažinti: myliu augintinį!

Vaikų piešinių dėka visi kartu priminsime apie 5 gyvūnų laisves, galbūt net perteiksime gyvūnų gerovės viziją, atkreipsime visuomenės dėmesį į gyvūnus augintinius. 

Kurdami vaikai papasakos ne tik apie savo augintinį, bet perteiks savo požiūrį į gyvūnus. Sužinosime, kaip jie supranta savo pareigas ir atsakomybę.  

Laimėti visada smagu, ir šio konkurso laimėtojų taip pat laukia rėmėjų prizai bei staigmenos, tačiau daug svarbiau, kad jaunuosius kūrėjus įkvėptų meilė ir pagarba gyvybei. 

Maloniai kviečiame susipažinti su konkurso nuostatais ir piešinius, kad šie nepasimestų, siųsti tik nurodytu e.paštu: lkd.suo@gmail.com. Laukiame jūsų piešinių!

Konkurso taisyklės ir aprašas.

Piešinių „Myliu savo augintinį“ ekspozicija

 

X