Pirmąjį kovo savaitgalį – tarptautinės šunų ir kačių parodos

Net trys tarptautinės šunų parodos kovo 6-8 d. vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo. 
Tarptautines šunų parodas organizuoja didžiausia Lietuvos šunų mylėtojų asociacija, Tarptautinės kinologų federacijos narė – Lietuvos kinologų draugija. 
Planuojama, kad parodose dalyvaus apie 1600 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. 
Šunis vertins tarptautiniai teisėjai iš Airijos, Suomijos, Liuksemburgo, Turkijos, Serbijos ir kt. šalių. 
Šeštadienį ir sekmadienį taip pat vyks tarptautinė kačių paroda (3-ioji salė, balkonas), kurią rengia Tarptautinė felinologų asociacija „Alpha Catum“.

Taip pat planuojamos neįskaitinės Šokių su šunimis varžybos, jos vyks sekmadienį.
Litexpo 3-ioje salėje, šalia pagrindinio ringo įsikūrusiame LKD Mokymo centro stende, kasdien nuo 10 iki 16 val. parodos žiūrovams ir dalyviams bus siūlomos edukacinės veiklos.
Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai galės kurti, žaisti, bendrauti, sužinoti apie šunis ir gyvūnų gerovę. Taip pat bus galima pasikonsultuoti dėl šuns pasirinkimo bei priežiūros.
Parodų lankytojai taip pat galės apsilankyti zoologijos prekių mugėje, kur ras visko, ko reikia gyvūnams augintiniams. Pradedant gardėsiais, baigiant gyvūnų gabenimo įranga.
Bus puiki proga susipažinti su zoologijos prekių naujoves, pasitarti su specialistais gyvūnų higienos, mitybos ar priežiūros klausimais.
Parodas remia NATURE'S PROTECTION.
Visas parodų dienas žiūrovai laukiami nuo 10.00 iki 18.00 val. Gražiausio šuns rinkimai kasdien prasidės nuo 15.00 val. ir truks iki 18.00 val.
Į parodą galima atvykti tik su skiepytais, integriniu grandynu („mikročipas“) paženklintais šunimis, su savimi taip pat būtina turėti augintinio sveikatos pasą su galiojančių skiepų atžymomis. Lietuvos kinologų draugija primena, kad ir dalyviai, ir parodų žiūrovai turi pasirūpinti gyvūnų gerove.
Bilietai parduodami parodos dieną Litexpo kasose.
Bilietų kainos: suaugusiems 7 EUR, vaikams 3 EUR. Iki mokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai.
Išsami informacija apie parodas: https://kinologija.lt/parodos--renginiai/parodos/
Susitikime Litexpo (Laisvės pr.5, Vilnius)!

Inesos Klimavičienės nuotr.