„Myliu savo augintinį“: sveikinam kiekvieną, sveikinam visus!

Nėra nieko maloniau, kaip pasakyti AČIŪ. Ačiū, kad susidomėjote Pasaulinės gyvūnų globos dienos konkursu. Ačiū už įspūdingus kūrinius. Ačiū, kad kūrėte, fotografavote ir siuntėte savo piešinius. Ačiū, kad susidraugavot su mumis. O svarbiausia – ačiū, kad mylite savo augintinius!

Piešinių konkursas „Myliu savo augintinį“ baigėsi. Jūsų darbelių daugiau kaip 700 (!), todėl ačiū sakome ne tik kūrėjams, bet ir mokytojams bei tėveliams.

Kiekvienas piešinys nepaprastai gražus. Išrinkti pačius gražiausius buvo sunki užduotis. Vertinimo komisija – Silvija Grušnienė (Vilniaus kolegijos Mados dizaino katedros vedėja), Miglė Pilvelytė (VIKO MTF Projektų ir kompetencijų plėtros sk. vedėja), Ramunė Kazlauskaitė (Lietuvos kinologų draugijos prezidentė) prašė jums pasakyti patį gražiausią žodį – ačiū!

Piešdami jau žinojot, kad konkuruosite savo amžiaus grupėje. Taigi, sveikiname trijų amžiaus grupių nugalėtojus (sąrašas apačioje). Matydama tiek daug įspūdingų darbų, vertinimo komisija nusprendė: reikia daugiau dovanų! Tada buvo atrinkta dar daugiau piešinių bei skirta prizų už kūrybiškiausią, rudeniškiausią, švelniausią, jausmingiausią ir kitus „-ausius“ piešinius. Sveikinam kiekvieną! Sveikinam visus ir tikime, kad jūs niekada nepamiršite, kas yra spalio 4-oji. Jūs esat ir visada būsite patys geriausi savo augintinių draugai.

Kaip atsiimti dovanėles? Iki spalio 11 d. mes susisieksime su kiekvienu laimėtoju elektroniniu paštu. Dovanas skyrė didžiausias Lietuvoje zoologijos prekių parduotuvių tinklas „Kika“, Vilniaus kolegija ir Lietuvos kinologų draugija. Kiekvienas konkurso dalyvis e. paštu gaus vardinį atminimo diplomą, tik prašome kantrybės, jeigu tai šiek tiek užtruktų. Mokytojams e.paštu taip pat išsiųsime padėkas. Visą spalio mėnesį, o gal net ir ilgiau, LKD instagram paskyroje jūs galėsite džiaugtis savo ir draugų kūryba.

 

Piešinių konkurso „Myliu savo augintinį“ nugalėtojai

I gr. 6-9 metai

I vieta:  Amelija Dainovska, 7 m., Sudervės M. Zdziechovskio pagr. mokykla.

II vieta: Ugnius Určinskas, 9 m., Palangos V. Jurgučio progimnazija.

III vieta: Matas Molis, 9 m., Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla., 3 a kl.

II gr. 10-12 metų

I vieta: Gabija Gudanec, 12 m., Nemenčinės Gedimino gimnazija.

II vieta: Beatričė Norkutė, 11 m., Vilniaus Ąžuolyno progimnazija.

III vieta: Anielė Gedmintė, 11 m., Kardokų gamtos mokykla.

III gr. 13-16 metų

I vieta: Alisija Davidson, 13 m., Klaipėdos ,,Pajūrio“ progimnazija.

II vieta: Živilė Rabcevičiūtė, 13 m., Ukmergės r. Deltuvos pagrindinė mokykla.

III vieta: Livija Klimovičiūtė, 15 m., Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija.

Nominacijos

Kūrybiškiausias piešinys – (Vilniaus kolegijos nominacija) Ugnė Šturo, 11 m., Elektrėnų sav., Semeliškių gimnazija.

Spalvingiausias piešinys – (Vilniaus kolegijos nominacija) Viktorija Klimova, 7 m. Jonavos Panerio pradinė mokykla.

Emocingiausias piešinys – (Vilniaus kolegijos nominacija) Rugilė Andriuškevičiūtė, 10 m., Pasvalio raj. Vaškų gimnazija.

Nominacija ,,Švelnumas“ – (Vilniaus kolegijos nominacija) Viktorija Pratusytė, 13 m., Ramygalos gimnazija.

Rudeniškiausias piešinys – (Lietuvos kinologų draugijos nominacija) Matas Meištininkas, 8 m., Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija.

Gražiausias jauniausio dalyvio piešinys – (Lietuvos kinologų draugijos nominacija) Ugnė Pedišiūtė 5 m., Kauno lopšelis-daželis ,,Žara“.

Jausmingiausias piešinys – (Lietuvos kinologų draugijos nominacija) – Eleonora Ginc, 15 m., Rudaminos F. Ruscčico gimnazija.

Draugiškiausias piešinys – (Lietuvos kinologų draugijos nominacija) Urtė Čiabaitė, 7 m., Pasvalio Svalios progimnazija.

Kruopščiausias piešinys – (Lietuvos kinologų draugijos nominacija) Kotryna Arlauskaitė, 9 m., Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla.

Lietuvos kinologų draugijos specialusis prizas – Anastasijai Bejger, 12 m., Klaipėdos ,,Pajūrio“ progimnazija.

Susitikime virtualių piešinių parodoje!