Naujienos

Gyvūnų globos diena: bendri projektai kartu su Vilniaus kolegija

Neįmanoma suorganizuoti šventės, o juo labiau – švęsti, jei neturi gerų draugų, tačiau mums pasisekė. Mes – ne vieni! Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro komandą jau ne pirmi metai sieja draugystė su Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytojais bei studentais. Ir tai ne šiaip maloni pažintis, o drauge įgyvendinti projektai, keitimasis idėjomis, prasmingai praleistas laikas.

Kol renginių nevaržė pandemija, gyvūnų globos šventėse, „Šuns dienos“ renginiuose, tarptautinėse šunų parodose visada buvo galima sutikti VIKO komandą – dėstytojus ir studentus. Jie mūsų pagalbininkai ir kolegos organizuojant kūrybinius konkursus, patarėjai įrengiant ir puošiant Mokymo centro stendą, vykdant švietimo projektus. Ir šįkart, prisitaikius prie karantino suvaržymų ir renginius perkėlus į virtualiąją erdvę, jie su mumis kartu. Kitaip negali būti, nes jie –  draugai.

Artėjant spalio 4-ajai, Pasaulinei gyvūnų globos dienai, VIKO Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto komanda jau rengia edukacinius filmuotus siužetus – sekite Lietuvos kinologų draugijos socialinę paskyrą – būsite maloniai nustebinti. VIKO dėstytojai taip pat sutiko būti nuotolinio vaikų piešinių konkurso „Myliu savo augintinį“, skirto Pasaulinei gyvūnų globos dienai, vertinimo komisijos nariais.

Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bendruomenė visada buvo neabejinga gyvūnų gerovei. Kūrybinės idėjos, visuomenės švietimas, nauji projektai (tarp jų – prieš 2 metus Vingio parke realizuotas edukacinis projektas „Akademinis šuo“), labdaros akcijos gyvūnų prieglaudose, draugiškų aplinkai idėjų sklaida – visa tai ir dar daugiau yra ne sausos frazės, o tikri, prasmingi VIKO darbai.

„Socialinė atsakomybė ir darni plėtra tapo mūsų veiklos prioritetais, – sako VIKO MTF Projektų ir kompetencijų plėtros skyriaus vedėja, kinologijos savanorė Miglė Pilvelytė – Savo srities profesionalai, kvalifikuoti fakulteto dėstytojai, pabrėždami socialinės atsakomybės ir darnios plėtros svarbą, ugdo socialiai atsakingus studentus, kad šie įgytas kompetencijas vėliau pritaikytų organizuojamuose renginiuose, savanoriaudami įvairiose veiklose ir, apskritai, kad jiems tai taptų gyvenimo būdu“.

Gera turėti draugų, todėl kartu su jais mes sakome: pažymėkime Gyvūnų globos dieną prasmingais darbais.

X