Gruodžio 20-22 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos, kačių paroda, šunų atranka į Lietuvos čempionų čempionatą, šokių su šunimi ir Rally Obedience varžybos. Veiks Kalėdinė zoologijos prekių mugė. Susitikime!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

„Noriu šuns“ ir šunų gerovė

„Šuns gerovė: ką privalo žinoti kiekvienas šuns šeimininkas“ – naudinga ir įdomi paskaita kovo 21 d.

 

LKD Mokymo centras sėkmingai tęsia socialinį projektą „NORIU ŠUNS: mokausi auginti“.

Tai nemokamų paskaitų ciklas būsimiems šunų augintojams bei tiems, kas jau turi šunį, tačiau nori daugiau sužinoti apie šunų priežiūrą, auklėjimą – atsakingai pasirūpinti savo augintiniu.

Naujasis švietimo projektas „NORIU ŠUNS: mokausi auginti“ plėtojamas kartu su Vilniaus m. savivaldybe. Paskaitos vyksta miesto centre, savivaldybės Tarybos salėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius).

Kovo 21 d., 17,30 val. kviečiame į dar vieną šio ciklo paskaitą „Šuns gerovė: ką privalo žinoti kiekvienas šuns šeimininkas“.

Paskaitoje bus aptarti svarbiausi mūsų augintinių gerovės apsektai: kaip užtikrinti visavertį šuns gyvenimą; penkios gyvūnų laisvės; šunų veislių įvairovė ir su tuo susiję sveikatos ypatumai bei kita.

Paskaitą skaitys Rūta Kudelytė, veterinarijos gydytoja, ypatingai besidominti ligų prevencijos ir gyvūnų gerovės aspektais, savo žiniomis besidalijanti tinklaraščiuose, užsiimanti švietėjiška veikla.

Registruokitės iš anksto e.paštu http://www.mesirsunys.lt/renginiai/

Susitikime įdomioje ir naudingoje paskaitoje!