Rugsėjo 27-29 d. – trys tarptautinės šunų parodos PALANGOJE! Kviečiame registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Eisiu į tarptautinę šunų parodą

Kovo 8 arba 9 d. pirmą kartą gyvenime žadu apsilankyti tarptautinėje šunų parodoje. Ką turėčiau žinoti?

 

• Kur ir kada?

Tarptautinės šunų parodos vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo 3, 4 ir 5 paviljonuose (Laivės pr. 5, Vilnius). Kovo 8-9 d. nuo 10.00 iki 19.00 val.

• Ką įdomaus patirsiu? Ko gali tikėtis mūsų vaikai?

Šeimas su vaikais ir visus, kurie nori daugiau sužinoti apie šunis, į Litexpo 3-iąją salę kviečia Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras, kur vyks edukacinė programa „Kurkime gyvūnus mylinčią šalį“.

Vyks ne tik edukaciniai užsiėmimai, bet ir parodomosios programos su šunimis, veiks kinologinis konsultacijų bankas, kūrybinės dirbtuvės.

Pirmą kartą Lietuvos tarptautinių šunų parodų istorijoje Litexpo konferencijų salėje (5 salė, prieš paskaitą kviečiame rinktis fojė) Mokymo centro kinologai skaitys viešą paskaitą „NORIU ŠUNS: kaip išsirinkti tinkamiausią?“ Į ją ypač kviečiame tuos, kurie dar tik planuoja įsigyti šunį, bei tuso, kurie nori kuo daugiau sužinoti apie šunis.

Patys mažiausieji sekmadienį gali atsinešti į parodą savo žaislinį šuniuką ir su juo dalyvauti konkurse „Pats gražiausias šuo“.

Suplanuokite savo laiką ir praleiskite ateinantį savaitgalį kinologų bendruomenėje!

• Noriu pamatyti tam tikros veislės šunis ir susitikti su jų veisėjais. Kaip juos surasti?

Šunų ekspertizė ringuose vyksta pagal iš anksto numatytą grafiką. Pastudijavę ringų darbo laikus, pasirinkę tai, ką norite pamatyti, užmeskite akį į ringų išdėstymo schemą – rasite tai, ko ieškote. Atvykę į Litexpo, fojė šalia 3-iosios salės taip pat rasite informacinius stendus.

• Savo augintiniui parneščiau lauktuvių. Ar galėsiu ką nors nusipirkti?

Abi parodos dienas 4-oje Litexpo salėje jūsų paslaugoms – zoologijos prekių mugė, kuri veiks nuo 10.00 iki 18.00 val. Penktosios salės kavinėje galėsite papietauti, išgerti kavos.

• Ar galėčiau į parodą atsivesti savo augintinį?

Galite, tačiau nepamirškite šuns sveikatos pažymos (būtini galiojantys skiepai). Pasirūpinkite, kad jūsų šuo tinkamai elgtųsi, netrikdytų viešosios tvarkos. Dalyvauti parodoje ir gauti įvertinimą, jeigu šuo iš anksto neregistruotas ir neįtrauktas į katalogą, negalėsite.

• Kiek kainuos bilietai?

Bilieto kaina – 15 Lt. Vaikams ir senjorams – 8 Lt. Abiejų dienų parodos katalogas kainuos 20 Lt.

Plakatas – S.Valujevos nuotr.