Tarptautinės šunų parodos (CACIB) vyks rugpjūčio 2, 3, 4 d. Druskininkuose. Dalyviai registruojami iki liepos 7 d. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Šventės su M.Melmanu ir Mokymo centru

Gruodžio 21 dieną SOS vaikų kaimas šventė Kalėdas kartu su M.Melmanu ir Mokymo centro darbuotojais.

 

Kvepėjo LKD Mokymo centro logo šuniukų formos imbieriniais sausainiais, buvo žiūrimas filmukas apie šuniuką, laukiantį Kalėdų senelio.

Taip pat vaikai išgirdo pasaką apie šunį, suradusį gerus vaikus ir namus.

Paskui visi kalbėjosi apie tai, ką suprato ir pajautė. Kas patiko ir ką sužinojo, išklausę pamokantį pasakojimą apie meilę gyvūnams.

Kaip ir ankstesniuose užsiėmimuose kiekvieną šeštadienį, kurie tęsiasi SOS vaikų kaime nuo rudens, vaikai daug bendravo su šunimis: juos glostė, žaidė, šukavo, vedžiojo ir kalbino.

Tačiau tą šventinį rytą didžiausio susidomėjimo sulaukė Biplan grupės narys Maksas Melmanas, kuris nuoširdžiai, labai šiltai bendravo su vaikais.

Maksas ne tik dainavo ir grojo gitara, bet mielai atsakė į vaikų klausimus, paprastai ir draugiškai su jais pasikalbėjo.

Vaikai klausinėjo, ką reikia daryti, kad taptum dainininku, apžiūrėjo gitarą ir Makso talismaną, kartu dainavo šiuo metu labai populiarią dainą „Amore“ bei kitas Biplan grupės dainas.

Vieni kitiems palinkėję gerų ir jaukių švenčių, tikrų draugų ir svajonių išsipildymo, vaikai ir savanoriai išsiskirstė, niūniuodami vieną iš Biplan dainų:

…O-lia-lia
Nuostabi diena.
Šypsena ten,
Šypsena čia…

 

Dar kartą ačiū Maksui. Visiems – kūrybingų ir prasmingų 2014 metų!

Po mokinių atostogų LKD Mokymo centro darbuotojai ir savanoriai vėl tęs pradėtąjį projektą, kuris baigsis balandžio 26 dieną.

Ar tikrai baigsis? Ko gero, ne, juk draugystė neturi pabaigos…

 

LKD Mokymo centro savanorė, landsyrės Divos šeimininkė Sigita Legiers