Rugsėjo 27-29 d. – trys tarptautinės šunų parodos PALANGOJE! Dalyvių registracija tęsis iki rugsėjo 8 d.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Gražiausiu 2011 m. Europos šunimi tapo afganų kurtas

2011 m. Europos šunų čempionatas, vykęs rugsėjo 1-4 d. Leeuwardene, Olandijoje, dar vadinamas ir kitaip: FCI šimtmečio Europos šunų paroda (FCI Centenary European Dog Show).

Gražiausiu 2011 m. Europos šunimi išrinktas afganų kurtas multičempionas Agha Djari’s Unplugged Version iš Vokietijos. Šis šuo gimė 2006 m. garsiame afganų kurtų veislyne „Agha Djari’s“. Veisėjas Stefanas Boieck veisia afganų kurtus nuo 1987 m., jau ne pirmą dešimtmetį jo išveisti kurtai laimi prestižinėse šunų parodose.

Antrąją vietą laimėjo foksterjeras Crispy Legacy (sav. A. Åström) iš Švedijos, trečią – triušinis šiurkščiaplaukis taksas Alpheratz The Boss (sav. L . Terruzzi) iš Italijos.

Europos šunų čempionate Lietuvos kinologų nebuvo daug, tačiau pasiektais rezultatais ir parodos organizacija jie liko patenkinti.

Klaipėdietės Eglės Palaimaitės ši cu kalytė Cheina Doll’s Happy tapo 2011 m. Europos nugalėtoja ir tuo pačiu vienintele pasaulyje ši cu veislės atstove, gavusia „FCI Centenary Show“ čempionės titulą.

Elenos Miliauskienės (Mažeikiai) čiau čiau veislės šunų pasiekimai Europos čempionate ir nacionalinėje parodoje: kalė BETTY MONTANA LIŪTO GUOLIS – puikiai – 1, CAC, BOS, FCI Šimtmečio Eur. JW; patinas FOURTH CHANCE LIETUVOS LIŪTAS – puikiai – 3 (iš 9), o nacionalinėje parodoje  – puikiai – 1, CAC, BOB.

Vilniečių S.Valujevos ir G.Chaleckio šiperkių kalytė Shalako Dynamite – CACIB ir 2011 m. Europos nugalėtoja, o šiperkių patinas Wyndsong Halcyon Midnight Watch – CACIB ir 2011 m. Europos nugalėtojas, geriausias veislės atstovas. Grupėje jis buvo išrinktas į top šešetuką.

Wyndsong Halcyon Midnight Watch taip pat laimėjo BOB titulą Nacionalinėje parodoje, abu šunys tapo Olandijos čempionais.

Amerikiečių Stafordšyro terjerų kalytė  All Star Dueto (veis. ir sav. Laura Sadauskaitė) tapo Europos jaunimo nugalėtoja. Amerikiečių Stafordšyro terjerai buvo viena iš gausiausiai pristatytų veislių. Ta pati kalytė Paryžiuje, kartu su Pasauline šunų paroda vykusiame Championnat De France Paris’11 laimėjo jaunimo klasę, o Best’e buvo atrinkta į gražiausiųjų šešetuką.

Meksikiečių plikųjų miniatiūrinė kalytė Xochiquetzaltzin Naglis (veisėja ir sav. Alberta Gervinskienė) jaunimo kl. užėmė pirmą vietą ir tapo Pasaulio jaunimo nugalėtoja. Iš viso parodoje dalyvavo 83 meksikiečių plikieji šunys.

Praneškite mums apie savo šunų pasiekimus Europos čempionate.

Išsamūs rezultatai: https://www.eurodogshow2011.nl

S.Valujevos nuotr.