Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Balkūnų taurė’ 2011

Liepos 30 d. VŠMB agility sekcija „Abu2“ suorganizavo įskaitines agility varžybas „Balkūnų taurė‘2011“.

Lygiai prieš metus čia, Balkūnuose, Vilniaus rajone, įvyko pirmosios agility varžybos. Ir tada, ir šį kartą netrūko azarto ir konkurencijos dvasios. Varžybose dalyvavo 66 sportininkai iš Lietuvos bei Latvijos.

Teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Algirdas Valčiukas (Kaunas), parengęs 10 trasų A1, A2, A3, Open ir A0 klasėse.

Dalyviai varžėsi S, M bei L kategorijose. Ypač gausus sportininkų būrys jėgas išbandė A1L kategorijoje. OpenL kategorijoje varžėsi 25 dalyviai.

Pirmieji startavo A1L dalyviai. Čia geriausiai pasirodė Jonas Balčiūnas su Keli (LKMK agility sekcija „Iltys“). Nuo jų kiek atsilikę II vietą užėmė Olga Dudush su Azartu (Latvija) bei III vietą užėmę Lolita Siliūnienė su Belle (LKMK agility sekcija „Iltys“).

A1M kategorijoje nugalėjo Gabrielė Fokaitė su Berta („Nasrai“, Kaunas), antra buvo Viktorija Kabašinskienė su Koksu („Nasrai“, Kaunas), trečias –Gediminas Vileikis su Pepe (LKMK agility sekcija „Iltys“).

A1S kategorijos prizininkai: I vieta – Vytautas Lopeta su Deike (LKMK agility sekcija „Iltys“), II vieta – Daiva Vadišiūtė su Džekiu (VŠMB agility sekcija „Abu2“), III vieta – Nora Naginevičiūtė ir Rico („Nasrai“, Kaunas).

A2L kategorijoje I vietą užėmė Erna Valčiukienė su Gia („Nasrai“, Kaunas), II – Julia Jereminovica su Piter („Inter Sport Canis“, Latvija), III – Evelina Krivičienė ir Kiras (VŠMB agility sekcija „Abu2“).

A2M kategorijoje lygių nebuvo Aušrai Volosenkinienei ir Dorai („Džiugas“), jiems nusileidę, antri liko Ruta Garda ir Taivo („Inter Sport Canis“, Latvija), treti – Dalia Udrienė ir Kruopa (VŠMB agility sekcija „Abu2“).

A2S kategorijoje varžėsi tik 2 dalyviai, vietas jie pasidalino taip: I – Gabija Grašytė su Liza („Nasrai“), II – Ruslan Levsha su Sheila („Inter Sport Canis“, Latvija).

A3L kategorijoje I vietą užėmė Virginijus Liesis ir Baltakojė („Kleboniškis“), II – Vytautas Lopeta su Koka (LKMK agility sekcija „Iltys“), III – Aleksej Bodrickij su Juno („Inter Sport Canis“, Latvija).

A3M ir A3S kategorijose iš viso startavo tik trys dalyviai, todėl nugalėtojai buvo skaičiuojami šioms kategorijoms bendrai. A3MS kategorijoje I vietą iškovojo Ruta Garda su Reila („Inter Sport Canis“, Latvija), II – Vilija Snorkienė su Jangu (LKMK agility sekcija „Iltys“), III – Diana Hakova su Juki („Inter Sport Canis“, Latvija).

Geriausiai iš 25 dalyvių pasirodę Olga Dudush su Greta OpenL kategorijoje užėmė I vietą. Antrąją vietą, atsilikę vos 1,11 baudos taško, užėmė Rita Dambrauskaitė ir Kola (LKMK agility sekcija „Iltys“). Trečioji vieta atiteko Vytautui Lopetai ir Kokai (LKMK agility sekcija „Iltys“), nuo nugalėtojų atsilikusiems vos 3,65 baudos taškais.

OpenM kategorijoje I vietą užėmė A2M nugalėtojos Aušra Volosenkinienė ir Dora. Antrąją vietą užėmė Rasa Guobienė su Rubiu („Akela“, Šiauliai), trečiąją – Gabrielė Fokaitė su Berta („Nasrai“, Kaunas).

OpenS kategorijoje nugalėtojais tapo Ruta Garda ir Reila („Inter Sport Canis“, Latvija). Antroji vieta atiteko Gabija Grašytė ir Lizai („Nasrai“, Kaunas), trečioji – Vytautui Lopetai ir Deikei (LKMK agility sekcija „Iltys“).

A0 klasės dalyviai, kiek neįprastai, startavo paskutiniai. Jėgas išmėgino 24 dalyviai, susikovę dvIejose A0L ir A0MS kategorijose. A0L klasėje pirmi buvo varžybų debiutantai – Audra Lekštutytė ir Vukis (VŠMB agility sekcija Abu2), antri – klubo draugai –Laura Udraitė-Vovk ir Nendrė (VŠMB agility sekcija Abu2). Trečiąją vietą užėmė Indrė Pašakinskaitė ir Ūla („Nasrai“, Kaunas).

A0MS kategorijos nugalėtojais tapo Aušra Volosenkinienė ir Feti (Džiugas“), II vietą užemė Svetlana Prokopenko ir Motja (Latvija), III – Giedrė Valauskaitė su Čile (LKMK agility sekcija „Iltys“).