Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Įskaitinės Agility varžybos „Sumpango taurė 2011“

Liepos 9 d. Girionyse (Kauno r.) LKMS agility sekcija „ILTYS“ suorganizavo įskaitines agility varžybas „Sumpango taurė 2011″…

Varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas kaunietis Redas Masiulis. Gražus sutapimas – debiutinės R. Masiulio, kaip agility teisėjo, varžybos buvo pavadintos jo pirmojo šuns, Sumpango, vardu.

Į varžybas susirinko visas pagrindinis agility sportininkų, be kurių jau sunku įsivaizduoti varžybas, desantas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Marijampolės. Taip pat sulaukta svečių iš Latvijos.

Pirmiausia vyko A1, A2 ir A3 kategorijų egzaminai, kurių metu įskaitinį rezultatą, kad būtų pervesta į aukštesnę kategoriją, pasiekė Latvijos sportininkė Ruta Garda su šelčiu Taivo, o A3 kategorijos abi trasas be diskvalifikacijos vienintelė įveikė Panevėžio Džiugo sportininkė Jūratė Miliūnaitė su erdelio terjeru Nova.

Kiti rezultatai:

A1 kategorijaLarge klasė, 9 dalyviai: 1 vieta – Jonas Balčiūnas su veimaraneriu Keli (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 2 vieta – Vaidas Kazlauskas su borderkoliu Redi (ŠŠMK agility sekcija „HUSSE ŠARMAS“, Šiauliai). 3 vieta – Elita Umbraško su pinčeriu Laxmi (ISC, Ryga, Latvija).

Medium klasė, 2 dalyviai:1 vieta – Tomas Lizdenis su cvergšnauceriu Marsas (ŠŠMK agility sekcija „HUSSE ŠARMAS“, Šiauliai). 2 vieta – Rasa Guobienė su pudeliu Rubis (ŠŠMK agility sekcija „HUSSE ŠARMAS“, Šiauliai).

Small klasė, 1 dalyvis: 1 vieta – Vytautas Lopeta su Parsono Raselo terjeru Deike (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas).

A2 kategorijaLarge klasė, 3 dalyviai: 1 vieta – Vaida Berneckė su vokiečių aviganiu Ilė (ŠŠMK agility sekcija „HUSSE ŠARMAS“, Šiauliai). 2 vieta – Jolanta Janušauskienė su griunendaliu Desta (VŠMB agility sekcija „ABU2“, Vilnius).

Medium klasė, 3 dalyviai: 1 vieta – Diana Butkutė su mišrūnu Aira (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 2 vieta – Ruta Garda su šelčiu Taivo (ISC, Ryga, Latvija). 3 vieta – Dalia Udrienė su valų terjeru Kruopa (VŠMB agility sekcija „ABU2“, Vilnius).

A3 kategorijaLarge klasė, 6 dalyviai: 1 vieta – Jūratė Miliūnaitė su erdelio terjeru Nova („Džiugas“, Panevėžys). 2 vieta – Rita Dambrauskaitė su ryzenšnauceriu Kola (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 3 vieta – Vytautas Lopeta su ryzenšnauceriu Koka (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas).

Po agility egzaminų vyko pagrindinės OPEN varžybos, kurių metu varžėsi visi A1, A2 ir A3 kategorijų sportininkai.

OPEN varžybosLarge klasė, 18 dalyvių: 1 vieta – Vytautas Lopeta su ryzenšnauceriu Koka (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 2 vieta – Rita Dambrauskaitė su ryzenšnauceriu Kola (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 3 vieta – Vytautas Guobys su vokiečių aviganiu Argas (ŠŠMK agility sekcija „HUSSE ŠARMAS“, Šiauliai).

Medium klasė, 6 dalyviai: 1 vieta – Dalia Udrienė su valų terjeru Kruopa (VŠMB agility sekcija „ABU2“, Vilnius). 2 vieta – Aušra Volosenkinienė su amerikiečių kokerspanieliu Dora („Džiugas“, Panevėžys).3 vieta – Rasa Guobienė su pudeliu Rubis (ŠŠMK agility sekcija „HUSSE ŠARMAS“, Šiauliai).

Small klasė, 3 dalyviai: 1 vieta – Ruta Garda su šelčiu Reila (ISC, Ryga, Latvija). 2 vieta – Vilija Snorkienė su šelčiu Jangas (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 3 vieta – Vytautas Lopeta su Parsono Raselo terjeru Deikė (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas).

Didelio palaikymo sulaukė pradedantieji agility sportininkai, kurių buvo vienuolika. Šaunu matyti augančią naują, perspektyvią agility kartą.

Pradedantieji, 11 dalyvių: 1 vieta – Laura Udraitė-Vovk su šiurkščiaplaukiu vengrų vižlu Nendrė (VŠMB agility sekcija „ABU2“, Vilnius). 2 vieta – Giedrė Valauskaitė su nykštukiniu pinčeriu Čilė (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas). 3 vieta – Diana Butkutė su mišrūne Triksė (LKMS agility sekcija „ILTYS“, Kaunas).

LKMS agility sekcija „ILTYS“