Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Įvyko Jaunųjų vedlių klubo susirinkimas

Liepos 1 d. Vilniuje įvyko visuotinis Jaunųjų vedlių klubo susirinkimas. Pagrindinis susirinkimo tikslas buvo išrinkti naują Jaunųjų vedlių klubo prezidentę, pasidžiaugti pasiektais rezultatais…

Tinkama linkme ir gerai organizuota Jaunųjų vedlių klubo veikla lėmė, kad per jo gyvavimo metus nuolat didėjo norinčiųjų dalyvauti Jaunųjų vedlių konkursuose ir, apskritai, šioje veikloje skaičius.

JVK įkūrėjos ir prezidentės Eglės Šimkevičiūtės, išrinktos 2007- ųjų pavasarį, dėka kiekvienais metais buvo renkami geriausi Lietuvos jaunieji vedliai, kurie apdovanojami ir deleguojami atstovauti mūsų šaliai jaunųjų vedlių konkursuose Cruft’s, Europos bei pasaulio parodose.

Kasmet gruodžio mėn. vykstančioje Tarptautinėje šunų parodoje Vilniuje organizuojamas Jaunųjų vedlių čempionatas, į kurį kviečiami patyrę teisėjai iš įvairių Europos šalių.

Taip pat buvo organizuojami seminarai jauniesiems vedliams, juose paskaitas skaitė didelę patirtį sukaupę užsienio teisėjai, buvę jaunieji vedliai, turintys savo jaunųjų vedlių mokyklas.

Susirinkimo metu buvo išrinkta nauja Jaunųjų vedlių klubo prezidentė. Į šį postą kandidatavo vilnietė Rasa Marcinkevičienė.

Iniciatyvi ir aktyvi, ji sakė esanti pasirengusi ir toliau vystyti klubo veiklą. Klubo nariai vienbalsiai pritarė jos kandidatūrai – Rasa Marcinkevičienė išrinkta JVK prezidente. Viceprezidente išrinkta Augustė Šedytė, o atsakingąja sekretore – Goda Jurgilaitė.

Taip pat Jaunųjų vedlių klube buvo paskirtos pareigos aktyviausiems nariams: JVK narių duomenų bazės administratorė – Monika Čekytė; parodų rezultatų ir internetinio puslapio administratorė – Martyna Paliulytė; fotoreportažų administratorė – Miglė Kižytė.

Susirinkimo pabaigoje nuspręsta Eglei Šimkevičiūtei suteikti JVK Garbės nario statusą.

Jaunųjų vedlių klubas dėkoja visiems, prisidėjusiems prie klubo veiklos vystymo: LKD prezidentei Ramunei Kazlauskaitei, vilnietės Dianos Jurkuvėnienės jaunųjų vedlių mokyklai, šiaulietės Berutos Simėnienės kinologų būreliui bei visiems klubo nariams ir jų tėveliams už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Augustė Šedytė