Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Įskaitinės Agility varžybos „Vilniaus taurė’2011“

Nė pusmečio neskaičiuojanti VŠMB Agility sekcija Abu2 gegužės 1 d. suorganizavo įskaitines varžybas „Vilniaus taurė 2011”, kurios vyko Balkūnuose, Vilniaus rajone. 

Šiais metais tai pirmosios įskaitinės varžybos ant natūralios žolės, po atviru dangumi. Varžybos vyko pagal FCI taisykles, teisėjavo Karolis Černiauskas, parengęs sudėtingas, tačiau  įdomias trasas.

Varžybose dalyvavo Lietuvos ir Latvijos sportininkai.

Vedliai ir jų keturkojai augintiniai, kaip įprasta, varžėsi A0 (pradedančiųjų) A1, A2 A3 ir Open klasėse, L, M ir S kategorijose.

Pirmieji varžybas pradėjo A0 klasės dalyviai, kurių susirinko apie 20. Susumavus abiejų trasų rezultatus, A0 L kategorijos nugalėtojais tapo Jūratė Miliūnaitė ir Berta. A0M – A0S kategorijose pirmąją vietą užėmė Tatjana Bodrickaja ir Mors.

Apdovanojus „nuliukus“, kuriems prizus įsteigė Zooveterinarijos centras „Toto”, bei trasą papildžius sudėtingesnėmis kliūtimis – sūpynėmis, buomu, piramide bei slalomu, varžybas tęsė A1, A2 ir A3 klasių dalyviai.

Įveikus po vieną trasą, sumaišties šiek tiek įnešė prapliupęs pavasarinis lietus. Varžybos tęsėsi, tik žiūrovų gretas, kurių į 30 km už Vilniaus vykstančias varžybas susirinko gan gausiai, lietus praretino.

Visiems dalyviams įveikus po dvi trasas, susumavus rezultatus, trys kiekvienos klasės ir kiekvienos kategorijos dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir „Mera Dog“ prizais.

Didžiausia konkurencinė kova vyko Open klasėje, kurioje varžėsi visi A1, A2 ir A3 dalyviai.

Aplenkę visus dalyvius, Open L kategorijoje pirmą vietą užėmė Rita Dambrauskaitė ir Kola, Open M – Ruta Garda ir Taivo (Latvija),  Open S – Ruta Garda ir Reila (Latvija). Nugalėtojams prizus skyrė elektroninė parduotuvė dogis.lt.

Varžybų protokolas čia.
Kitos Abu2 varžybos vyks birželio 11 d.
www.ABU2.eu

S.Valujevos nuotr.