Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Šunų judesiai: teisėjavimo technika; valų korgių standarto komentarai

LKD tęsia seminarų ciklą būsimiems bei dabartiniams teisėjams – sausio 8 d. įvyko seminaras apie šunų  judesius ir teisėjavimo techniką bei valų korgių standartas…

Lietuvos kinologų draugijos patalpose Vilniuje sausio 8-ąją buvo organizuoti du seminarai: „Šunų  judėjimas. Teisėjavimo technika“ – lektorė LKD Eksterjero teisėjų kolegijos pirmininkė Natalija Nekrošienė ir „Valų korgiai (pembrukai ir kardiganai). Standarto komentarai“ – lektorė korgių veisėja Livija Zizevskė.
Seminarai buvo skirti teisėjams ir tiems, kas nori profesionaliau gilintis į kinologiją.

Lektorė N.Nekrošienė pademonstravo ir komentavo filmuotą medžiagą, kurioje daugiausia dėmesio buvo skirta šunų judesiams.

N.Nekrošienė aptarė taisyklingus ir netaisyklingus judesius, analizavo anatominius šunų judamojo aparato aspektus, davė patarimų, kaip taisyklingai demonstruoti šuns judesius ringe, kokių klaidų vengti.

Valų korgių pembrukų ir kardiganų veisėja L.Zizevskė, pateikdama vaizdinę medžiagą apie šias veisles, analizavo veislių standartus, patvirtintus FCI. Lektorė atkreipė ypatingą dėmesį į tai, kas neaprašyta standarte, tačiau pasitaiko veisiant šiuos šunis ir yra netoleruotina (pvz., kepenų spalvos kailis ir kt.).

S.Valujevos nuotr.