Net trys tarptautinės šunų parodos kovo 2, 3, 4 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre Litexpo. Registracija jau prasidėjo!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Vaikų ir jaunimo turnyras – šunų sumanumo varžybos

Sausio 15 d. Kaune įvyko Šunų dresūros ir sporto centro „Nasrai“ organizuotas vaikų ir jaunimo iki 18 m. amžiaus turnyras – šunų sumanumo varžybos.

Gaila, kad dėl šiuo metu Kaune siaučiančių virusų nemažai vaikų serga ir negalėjo dalyvauti, tačiau tai ne paskutinis toks renginys. Pavasarį visi norintieji vėl galės parodyti, ką jų šuniukai moka.

Šunų sumanumo varžybose varžėsi šeši dalyviai: Ugnė su australų aviganiu Tilu, Arminas su Vakarų Sibiro laika Lordu, Indrė su labradore Ūla, Gabrielė su bigliu Berta, Greta su griūnendaliu Qiri ir Mantas su erdelterjere Dyva. Mantas tarp visų dalyvių buvo pats jauniausias – jam 9-eri metai.

Turnyrą sudarė 3 pagrindinės dalys: paklusnumas, Agility ir triukai. Iš viso buvo galima surinkti 145 taškus; pagrindinis koeficientas teko pirmajai, paklusnumo, daliai (95 taškai).

Pati linksmiausia, žinoma, buvo šunų triukų dalis – jaunimas parodė puikią programą: šunys mojavo letenėlėmis, susivyniojo į antklodę, „šlubavo“, „meldėsi“ ir atliko kitus triukus, nuoširdžiai pradžiugindami tiek vertinimo komisiją, tiek žiūrovus.

Pirmojo vaikų ir jaunimo turnyro – šunų sumanumo varžybų nugalėtojai:

I vieta – UGNĖ SINKEVIČIŪTĖ su australų aviganiu TILU (139 taškai).
II vieta – GRETA DIMINSKAITĖ su griūnendaliu QIRI (137 taškai).
III vieta – INDRĖ PAŠAKINSKAITĖ su labradore ŪLA (123 taškai).

Visi dalyviai gavo diplomus ir vertinimo balų bei komentarų lapą, kuris, tikimės, padės atkreipti dėmesį į tuos pratimus, kuriuos reikėtų patobulinti besiruošiant kitoms varžyboms. Visi dalyviai gavo paguodos prizų, o jauniausias dalyvis – specialią dovaną.

„Nasrų“ inf. ir nuotr.