Gruodžio 20-22 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos, kačių paroda, šunų atranka į Lietuvos čempionų čempionatą, šokių su šunimi ir Rally Obedience varžybos. Veiks Kalėdinė zoologijos prekių mugė. Susitikime!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Kaip tapti Lietuvos kinologų draugijos nariu?

Lietuvoje veikia daug šunų mylėtojų klubų. Kaip tapti tokio klubo nariu, ar būtina turėti veislinį šunį ir su juo aktyviai dalyvauti parodose?

Šunų mylėtojai gali stoti į savo miesto, regiono, tam tikros veislės (specializuotą) šunų mylėtojų klubą (žr. klubų sąrašą http://www.kinologija.lt/?page_id=626&lan=ltu), o klubai, kaip juridiniai asmenys, įeina į Lietuvos kinologų draugiją.

Stojant į šunų mylėtojų klubą nebūtina turėti veislinį šunį ir su juo aktyviai dalyvauti parodose. Priimami visi, kas domisi šunimis, kas ieško bendraminčių.

Įstoję į klubą nariai gauna lengvatų registruodami savo šunis į specializuotas parodas, įsigydami specializuotą ėdalą augintiniams ir pan.

Pagrindiniai reikalavimai stojant į šunų mylėtojų klubą:

• Lietuvos kinologų draugijos nariu gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai, kuriems ne mažiau kaip 16 metų.

• Prieš stojant būtina susipažinti su pasirinktojo klubo veiklą reglamentuojančiais dokumentais, kurių ateityje turėsite laikytis.

• Reikia parašyti klubo prezidiumui prašymą (prašymo anketas klubai skelbia savo tinklapiuose).

• Pervesti į klubo sąskaitą atitinkamo dydžio stojamąjį ir metinį nario mokestį (mokesčio dydį nustato patys klubai).