Net trys tarptautinės šunų parodos kovo 2, 3, 4 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre Litexpo. Registracija jau prasidėjo!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Įkurtas čihuahua mylėtojų klubas

Čihuahua gerbėjai jau turi savo klubą – steigiamasis šios veislės šunų mylėtojų klubo susirinkimas įvyko lapkričio 18-ąją Šiauliuose.


Į steigiamąjį klubo susirinkimą atvyko 20 čihuahua veislei atsidavusių žmonių – veisėjų ir šių šunelių gerbėjų.

Dalyvavo čihuahua mylėtojai iš Kauno, Klaipėdos, Vilniaus. Šiaulių miesto čihuahua mylėtojams steigiamajame susirinkime atstovavo 7 žmonės.

Steigiamajame susirinkime, kaip įprasta, buvo aptarti klubo įstatai, būsimo klubo veiklos tikslai.

Konstatuota, kad pastaraisiais metais čihuahua veislė mūsų krašte tampa vis populiaresnė, todėl veisėjams iškilo būtinybė aktyviau dalintis patirtimi, labiau koordinuoti savo veiskmus.

Aptarus klubo steigimo būtinybę, buvo išrinkta Lietuvos čihuahua mylėtojų klubo taryba, į kurią įeina Daiva Stankaitienė (Šiauliai), Danutė Liutkuvienė (Kaunas), Danguolė Papinigienė (Vilnius), Violeta Žukauskienė (Prienų r.).

„Naujai įkurtas čihuahua mylėtojų klubas sieks ne tik populiarinti „pasaulio nykštukų“ veislę mūsų šalyje, bet  rūpinsis veisiamų šunelių kokybe, rengs specializuotas parodas, seminarus ir kt. renginius“,– paklausta apie klubo ateities planus, sakė naujojo klubo prezidentė, čihuahua veisėja šiaulietė Erika Čeilutkienė.

Klubo steigėjų nuotr.