Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Lauko bandymų čempionatas (CACT) Kijeve

Rugsėjo 11-ąją veislyno „Basteta“ šunys – Labradoro retriverė De Anrit Dinastiya (Nuta) ir lygiaplaukė retriverė Metsävirnan Kentuckian Lily (Lily) triumfavo Lauko bandymų čempionate Ukrainoje, Kijeve.


Lygiaplaukė retriverė Lily tapo šio čempionato nugalėtoja ir gavo CACT titulą, o Labradoro retriverė Nuta išlaikė testus aukščiausio lygio diplomui gauti.

Šunų savininkai yra vilniečiai Milda ir Aleksandras Žigilėjai.

Aleksandras Žigilėjus, tą rugsėjo 11-ąją Kijeve debiutavęs vedlio rolėje, buvo pripažintas geriausiu šio čempionato vedliu.

Lauko bandymų čempionatas prasidėjo ankstyvą šeštadienio rytą gražiame natūraliame parke šalia Kijevo.

Startų eiliškumą nustatė ištraukti numeriai. Labradorei Nutai burtai lėmė į kovą stoti pirmai, kas buvo labai neparanku dėl stiprios rasos ir naujos aplinkos, o lygiaplaukei retriverei Lily atiteko 6-asis starto numeris, tad sąlygos varžytis jai buvo palankesnės.

„Retriveriai buvo veisti kaip pagalbininkai medžioklėje, puikaus būdo, švelnaus sąkandžio, nuovokūs šunys. Bet jie gali būti treniruojami ir įvairiems medžioklės imitavimo čempionatams bei lauko bandymų varžyboms. Ir visai nesvarbu, ar jūs medžiojate. Juk tai gali būti paprasčiausia pramoga jums ir jūsų retriveriui“,– šia nuostata vadovaudamiesi, Lily ir Nutos šeimininkai ir pasiekė puikių rezultatų.

Veislyno BASTETA nuotr.