Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Šunų vikrumo varžybos Estijoje

Nors 2010-ųjų Agility sezonas eina į pabaigą, Estijoje, šalia Tartu esančiame žirgyne Kilgi Tall, lapkričio 6 d. įvyko varžybos. Jas organizavo Estijos Agility klubas „Sade“. Teisėjavo Leena Rantamäki-Lahtinen iš Suomijos, ji statė nesudėtingas, greitas trasas su ilgomis tiesiosiomis.


Keturiose varžybų kategorijose dalyvavo 85 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos.

Lietuvai atstovavo du sportininkai iš Šiaulių klubo „Šarmas“: A1 kategorijoje – borderkolis Ready for Trouble (Redi) ir jos treneris Vaidas Kazlauskas. A2 kategorijoje – vokiečių aviganis Argas ir Vytautas Guobys.

A1 kategorijoje varžėsi 15 dalyvių. Pirmoje trasoje Redi (1 klaida, greitis 4,64 m/s) užėmė 3 vietą.  Antroje trasoje Redi (2 klaidos, greitis 4,56 m/s) užėmė 5 vietą.  

A2 kategorijoje buvo 12 dalyvių. Pirmoje trasoje Argas (2 klaidos, greitis – 3,84 m/s) buvo trečias. Antroje trasoje Argas (2 klaidos, greitis  3,87 m/s) liko penktas.

Po varžybų Lietuvos komandos sportininkai bendravo su šunų dresuotoja Svetlana Zolotnikova, kuri pažėrė gausybę naudingų patarimų. Taip pat su varžybų organizatoriais buvo aptartas artimiausi varžybų  planai, Agility sporto entuziastai planuoja susitikti tik ateinančiais metais.

Vaidas ir Ernesta Kazlauskai