Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Baltic Winner 2010 taurės – mūsų vedliams

Neseniai Rygoje vykusioje Tarptautinėje šunų parodoje „Baltic Winner 2010“ Lietuvos jaunieji vedliai nepaliko jokių šansų kitiems konkurentams ir tapo visų amžiaus grupių nugalėtojais.

„Dvi Monikos iš Lietuvos varžosi tarpusavyje“,– juokavo Best in Show vedėja LKD prezidentė Vija Klucniece, kai Jaunųjų vedlių konkurso finale susirungė dvi vilnietės – Monika Čekytė (14-17 m. gr. nugalėtoja) ir Monika Gediminaitė (8-13 m. gr. nugalėtoja).

Šį pasirodymą už ringo stebinčiai jaunųjų vedlių trenerei Dianai Jurkuvėnienei, ko gero, nesinorėjo sirgti už kurią nors finalininkę – abi merginos, kaip ir kiti mūsų jaunieji vedliai, buvo vertos pergalės.

Konkursui teisėjavęs tarptautinis ekspertas iš Baltarusijos Anatolijus Žukas neskubėjo skelbti nugalėtojų ir kaip reikiant išegzaminavo jaunuosius vedlius.

Nelaimėjo nei Suomijos, nei Estijos, nei kitų šalių vedliai. Laimėjo lietuvaičiai. Ir tikrai buvo verti. Tik 4 mūsų hendleriai registravosi į šį konkursą ir visi jie – tarp geriausiųjų. Jie tarp tų, kurių prizų kolekciją papuošė „Baltic Winner“ taurės.

Jauniausios amžiaus grupės lyderiai: Monika Gediminaitė su Sibiro haskiu ir Algirdas Mertingas su taksu (laimėjo antrąją vietą); viduriniosios gr. lyderė – Monika Čekytė su šelčiu; vyresnės nei 18 m. gr. nugalėtoja – Miglė Kižytė su mopsu. Geriausia jaunąja vedle tapo Monika Gediminaitė.

Rusnės Tamošaitytės ir jaunųjų vedlių nuotr.