Gruodžio 21-23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Vilniuje (Laisvės pr. 5) Lietuvos kinologų draugija organizuos tris tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Vasariški „Šuniškų pėdelių keliai“

Dėl ko labiausiai Jums patinka vasara? Vivid Vilnius komandai ir mopsei Bellai – neabejotinai dėl ilgų, gražių ir labai įdomių pasivaikščiojimų šiltais ir šviesiais vasaros vakarais.

 

Vakarėjant dienos karštis jau nebealina, o miestas pasipuošia iki tol nematytomis spalvomis ir atspalviais.

Nuostabių vasaros vakarų įkvėpti nusprendėme į savo vakarinius pasivaikščiojimus po senąjį Vilnių pakviesti ir jus bei jūsų keturkojus draugus!

Susitikime ekskursijose “Šuniškų pėdelių keliais”!

„Šuniškų pėdelių keliais” – tai įtraukianti žinių fiesta šunų mylėtojams, nauji potyriai ir nauji draugai mūsų mylimiems augintiniais bei smagus pasivaikščiojimas visiems!

Šunų augintojus, mylėtojus ir visus, neabejingus šunims, Vivid Vilnius kviečia pasivaikščioti po senąjį Vilnių … šuniškų pėdelių keliais (ne šunkeliais!).

Šunišku maršrutu Jus lydės mopsė Bella, o gidė Laura pasakos, kokią vietą didikų gyvenime užėmė keturkojai, kokios buvo populiariausios šunų veislės, kiek kainavo geras veislinis šuo, į kokį „nusižengimą” akis užmerkdavo moterų vienuolyno vyresnybė, kaip šunys padėjo miestiečiams atsikratyti nekenčiamo veikėjo paminklo, kaip šuns įvaizdį panaudojo bažnyčia ir daug kitų šuniškų istorijų užkulisių.

Nepamirškite pasiimti šuns sveikatos pažymėjimo, o rujojančios kalytės tegul tą dieną praleidžia namuose…

Maloniai primename, kad už šuns elgesį ir aplinkinių saugumą atsako šuns šeimininkas.

Susitikimo vieta – prie Gedimino paminklo Katedros aikštėje.

Ekskursijos kaina* asmeniui – 7 EUR, moksleiviams – 4 EUR, vaikams iki 7 m. ir šunims – nemokamai. Papildomų mokėjimų nėra.
*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu arba atlikus išankstinį mokėjimą banko pavedimu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm. aptarnavimo mokestis.

Ekskursijos trukmė 2 val.

Bilietus į ekskursiją galite įsigyti čia: https://www.vividvilnius.lt/ekskursijos-pavieniams/sunisku-pedeliu-keliais/

Daugiau informacijos: www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824.