Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

IPO 1(b) Latvijos taurės etapas: sėkmingi mūsiškių startai

Rugsėjo 11 d. Rygoje pasibaigė trečiasis dresūros IPO 1(b) Latvijos taurės etapas, kuriame dalyvavo ir sportininkai iš Lietuvos. Geriausiai iš jų sekėsi trenerio Viktoro Avtuškos auklėtiniui Aivarui Pekšiui kartu su belgų aviganiu malinua Balamut iz Gratsiano.

Surinkę 95 balus iš 100 galimų, jie tapo šių varžybų nugalėtojais. Po šios poros pasirodymo abejingų neliko, plojo ir pats šių varžybų teisėjas, daugkartinis FCI pasaulio sportinių ir darbinių šunų čempionatų dalyvis, Estijos nacionalinės rinktinės kapitonas Aivo Oblikas.

Susumavus visų trijų etapų rezultatus, kuriuose hendleris iš Lietuvos taip pat užėmė pirmąsias vietas, atitinkamai surinkęs po 91 ir 94.5 balo, Aivaras Pekšys su belgų aviganiu malinua Balamut iz Gratsiano tapo Latvijos čempionu.

Bendroje komandų rikiuotėje sportininkai iš Lietuvos liko 3 vietoje.

Dresūros IPO 1(b) Latvijos taurės geriausiųjų dvidešimtukas:

1. Aivaras Pekšys, Balamut iz Gratsiano, belgų aviganis malinua, Lietuva.
2. VRS Ludzas parvalde, Sergejs Jegorovs, Elektra, belgų aviganis malinua.
3. ISC, Evija Ziemele, Allegra Formule, belgų aviganis griunendalis.
4. VRS, Ludzas parvalde, Edgars Kiziks, Iwan, vokiečių aviganis
5. ISC ,Vaļentina Sapolgina, Livonija Baronesa Infinity Fly, dobermanas.
6. ISC, Natalija Loginova Aresvuma, Jeron Jango, Rodezijos ridžbekas.
7. ISC ,Valentina Kuzmina, Justus no Bartas krasta, vokiečių aviganis.
8. ISC ,Marija Černova, Dinamunde krasniy bumer, šnauceris.
9. LVASK, Rudolfs Salputra, Zampano aus dem Fürstentum Lippe, vokiečių aviganis.
10. ISC, Andrejs Sumbarovs, Credo z Dorky, boseronas.
11. Ind. Galina Petrova, Celina vom Brockenquipfel, vokiečių aviganis.
12. D. Bliūdžius, Haska, vokiečių aviganis, Lietuva.
13. LVASK , Iveta Krastiņa, Camb no Kallas, vokiečių aviganis.
14. Ind. Eglė Ragauskaitė, Zila z Jirkova Dvora, vokiečių aviganis, Lietuva.
15. LVASK, Natalija Basina, Cairo Nat’s Gang, vokiečių aviganis.
16. Ind. Igors Bodoņenko, Golttvizen Hof Brix, vokiečių aviganis.
17. VRS, Ludzas parvalde,  J.Labāne, Doroty, vokiečių aviganis.
18. Ind. Arūnas Krivičius, Taiga, belgų aviganis malinua, Lietuva.
19. K.Ščuckytė, Lea-ann von der Salztalhoehe, vokiečių aviganis, Lietuva.
20. Klaus Jorgenson, GEM’GIVVEON Vanila, dobermanas.

Galutinė komandų įskaita: 1. Inter Sport Canis, Latvija. 2. VRS Ludzas parvalde, Latvija. 3. LT Unaited, Lietuva. 4. LVASK, Latvija.