Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Neurologinė šuniukų stimuliacija ir socializacija

REGISTRACIJA BAIGTA. Lapkričio 27 d., 17.30 val. seminaras šunų veisėjams „Ankstyvoji šuniukų neurologinė stimuliacija ir socializacija“.

 

Seminaro lektorė – šunų elgsenos specialistė Ugnė Nedzinskaitė.

Kad mažas šuniukas nuo pirmųjų gyvenimo dienų mokytųsi tinkamai bendrauti su gentainiais ir žmonėmis, pažintų daiktus bei reiškinius, šunų veisėjas turi tam skirti daug dėmesio ir turėti reikalingų žinių bei įgūdžių.

Seminare bus kalbama apie šuniukų socializacijos etapus ir jų svarbą skirtingais gyvūno amžiaus tarpsniais, akcentuojama veisėjo atsakomybė.

Bus aptariamos šuns veislei būdingos įgimtos savybės, diskutuojama, kaip su tuo „sugyventi“.

Lektorė U. Nedzinskaitė kalbės apie svarbiausią mažų šuniukų mokyklą – socializacijos mokyklą, kurioje „pamokos“ prasideda šuniukui dar net negimus. Daug dėmesio ji skirs mažų šuniukų neurologinei stimuliacijai. Įgimtų šuns savybių puoselėjimas ir naujų savybių ugdymas ankstyvajame amžiuje – taip pat labai svarbi seminaro tema.

Su ja susijusi ir kita tema – šuniški žaidimai, bendravimas su žmogumi, gyvūno fizinių bei protinių galių stiprinimas, emocinio šuns stabilumo formavimas.

Kas padeda, o kas kenkia mažo šuniuko ugdymui? Šiuos ir kitus svarbius klausimus galėsite aptarti seminaro metu.

Primename, kad šunų veisėjas, norintis registruoti šunų veislyną, turi būti išklausęs LKD veisėjo kursų programą – mažiausiai keturis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuotus seminarus.

Seminaras vyks LKD Mokymo centre, Visorių g.8 Vilniuje.

Prašome iš anksto registruotis http://www.mesirsunys.lt/renginiai/veiseju-mokymai/. Registruodamiesi užpildykite lentelę ir prisekite mokėjimo kopiją. Neatvykusiems į seminarą registracijos mokestis negrąžinamas (suteikiama galimybė dalyvauti kitame kinologinės tematikos seminare, iš anksto suderinus e.paštu info@mesirsunys.lt). Kaina 15 eurų.

Rekvizitai apmokėjimui:

Lietuvos kinologų draugija Įmonės kodas: 190761981 SEB BANKAS, ats. sąsk. LT 967044060001780551

Pastaba: norintieji į paskaitą atsivesti savo šunis, apie tai e.paštu turi įspėti paskaitos organizatorius.

G.Kavaliauskaitės nuotr.