Tęsiasi dalyvių registracija į tarptautines šunų parodas kovo 8-10 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Seminaras „Tellington Ttouch metodika…“

REGISTRACIJA BAIGTA. Sausio 23-24 d. Vilniuje – W. Bicker Caarten seminaras „Tellington Ttouch metodika: teorija ir praktika“.

 

Wendela Bicker Caarten yra „Guild Ttouch“ (JAV) narė, patyrusi šunų elgsenos specialistė. Ji kilusi iš Olandijos, šiuo metu gyvena ir dirba Ispanijoje.

Sėkmingai taikomas „Tellington Ttouch“ metodas padeda įveikti perdėtą šunų jautrumą, greičiau atpalaiduoti šunį po parodų, kaniterapijos užsiėmimų ar varžybų, padeda atsikratyti netikėtų garsų baimės, sumažinti gyvūno nerimą lankantis pas veterinarijos gydytoją arba šunų kirpėją, padeda įveikti parodų ringo, koncentracijos trūkumo, išsiskyrimo su šeimininkais nerimo bei kitas problemas.

Ši metodika žinoma ir pripažinta visame pasaulyje, ji labai naudinga dirbantiems su terapiniais šunimis, sportuojantiems su šunimis, šunų kirpėjams, dresūros mokyklų savininkams, hendlingo treneriams, šunų veisėjams – visiems, kam rūpi emocinė ir fizinė šunų sveikata!

Dalyvių dėmesiui!

Seminaras vyks Miglos g. 1 A (Žvėrynas) Vilniuje, „Genio“ pradinės mokyklos salėje.

Sausio 23 d. – nuo 10.00-19.00 val. , sausio 24 d. nuo 10.00-14.00 val. (jeigu šeštadienio kursų laikas keistųsi,  būtinai informuosime).

Individualios konsultacijos, atsakymai į Jūsų klausimus – sekmadienį, pasibaigus mokymams.

Prašome atsivežti kilimėlius sau ir savo augintiniui (masažo ir kt. pratyboms ant grindų; apsirenkite patogiai, kad gerai jaustumėtės pratybų metu).

Dalyvaujantieji be šunų turės galimybę atlikti pratimus su kitų klausytojų šunimis (dirbs poromis ir pan.).

Užsiregistravusieji su šunimis gali atsigabenti surenkamus narvus, nepamirškite indelių vandeniui.

Sertifikatus gaus išklausiusieji abiejų dienų mokymus.

Papildoma informacija išsiųsta kiekvienam individualiai el.paštu.

Neatvykus į seminarą, pinigai negrąžinami – suteikiama galimybė dalyvauti kitame Kaniterapijos asociacijos organizuojamame seminare.

Šunų veisėjų dėmesiui: šio seminaro sertifikatas – įskaitinis.

Seminarą organizuoja Kaniterapijos asociacija kartu su LKD Mokymo centru.

REGISTRACIJA BAIGTA!

http://www.happyanimales.com

http://www.ttouch.com