Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Nemokamas seminaras šunų veisėjams

Lapkričio 21 d. Juha Kares seminaras neįvyko.

 

Dirbti su šunimis pradėjęs vos 14 metų, dabar Juha Kares yra vieno žinomiausių pasaulyje veislynų „Chic Choix“ savininkas (gyvena Helsinkyje, Suomija).

Jo veisiamų šunų veislių sąrašas išties nemažas: Lasos apsai, airių seteriai, Skajaus terjerai, italų brakai, karaliaus Karolio spanieliai, Berno zenenhundai ir kiti.

Net 400 iš jo veisiamų šunų yra tapę čempionais, daugiau nei 1000 šunų laimėjo prizines vietas Best in Group konkursuose.

Ir tai ne visi šio patyrusio veisėjo bei tarptautinio šunų teisėjo pasiekimai.

Lapkričio 21 d. (šeštadienį) Juha Kares viešės Lietuvoje ir pirmą kartą dalinsis savo sėkmės istorija su mūsų šalies kinologais.

Seminaro metu jis dalinsis patarimais ir įžvalgomis apie sėkmingo šunų veislyno valdymą, papasakos savo sėkmės istoriją, atsakys į jūsų klausimus.

Seminaras vyks laisvalaikio ir konferencijų centre „Siesta“ (Pakrantės g. 4, Vareikonių k., Babtų sen., Kauno r.).

http://www.restoranassiesta.lt/kaip-mus-rasti

Renginio laikas: 10-18 val. Seminaras vyks anglų kalba, bus sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą.

Maloniai kviečiame šunų veisėjus, kurie Lietuvos kinologų draugijoje planuoja registruoti savo veislyną, registruotis į šį seminarą: http://www.mesirsunys.lt/renginiai/veiseju-mokymai/.

 

Seminaro organizatoriai – Royal Canin Lietuva suteikė nemokamą galimybę mūsų veisėjams įgyti naujos patirties, tačiau dalyvių skaičius ribotas (galime registruoti tik 20 veisėjų) – paskubėkite!

Visi seminaro dalyviai gaus sertifikatus.

Primename, kad šunų veisėjai, norintieji registruoti veislyną, turi būti išklausę LKD veisėjo kursų programą – mažiausiai keturis Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuotus seminarus.

REGISTRUOJAMA iki lapkričio 20 d. 12.00 val. e.paštu info@mesirsunys.lt.

Organizatorių nuotr.