Artimiausios tarptautinės šunų parodos vyks rugpjūčio 3-4-5 d. Druskininkuose. Dalyvių registracija baigta.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Plungės parodoje vaikai nenuobodžiavo

Plungės šunų mylėtojų klubo organizuojamose parodose ne pirmus metus vyksta užsiėmimai su vaikais.

 

Edukacinius-pramoginius užsiėmimus su vaikais čia visada veda specialistai kinologai – šį sykį tuo užsiėmė klubo narės Jurgita Jeiningienė ir Jūratė Anužienė.

Vaikų susirinko tikrai nemažai. Jie piešė, karpė, lipdė iš plastilino, dėliojo dėliones ir spalvino knygutes.

Pirmąjį liepos savaitgalį vykstant dviems parodoms, vaikams dar buvo suorganizuoti smagūs konkursai, rodomi filmukai kinologijos temomis.

Kartu su vaikučiais konkursuose dalyvavo ir jų tėveliai. Žinoma, tėveliams klausimai buvo pateikiami truputį sunkesni, bet jie taip pat buvo susiję su kinologija.

Abi dienas vaikams skirtoje palapinėje nebuvo taip, kad būtų tuščia. Čia nuolat kažką veikė kelios dešimtys smalsuolių, be to, jie galėjo bendrauti su paklusniąja Labradorų retriverių kalyte Brita ir linksmaisiais barzdotais koliais. Vaikai susipažino ir su kitomis šunų veislėmis.

Sekmadienį vyko pats linksmiausias konkursas – gintaro paieška smėlyje. Dalyvaujantiems šiame konkurse reikėjo kuo greičiau ir kuo daugiau per jiems skirtą laiką surinkti gintaro. Surinktas gintaras buvo pasveriamas, o laimėtojui, radusiam daugiausia gintaro, buvo dovanojamas paveiksliukas, papuoštas gintarėliais.

Vykstant šiam konkursui prisirinkdavo daug žiūrovų ir sirgalių. Buvo ir suaugusiųjų, pareiškusių norą surasti gintaro lobį…

Tokie užsiėmimai su vaikais yra labai svarbūs ir daug duoda kinologinio švietimo požiūriu. Jie naudingi ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Be to, renginyje šitaip pasirūpinama vaikučių užimtumu ir saugumu.

Kaip juokavo tėveliai, gera palikti vaikus „kinologiniame darželyje“, kol patys su savo augintiniais yra užimti parodos ringuose.

Plungės šunų mylėtojų klubo informacija ir nuotr.