Artimiausios tarptautinės šunų parodos vyks rugpjūčio 3-4-5 d. Druskininkuose. Dalyvių registracija baigta.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Latvijoje vyko kursingo varžybos

Kursingo varžybose Latvijoje puikiai sekėsi mūsų basendžiams.

 

Liepos 19 – 20 dienomis kaimyninėje Latvijoje vyko kursingo varžybos „Klubo nugalėtojas’ 2014“ ir „Latvijos nugalėtojas’ 2014“.

Pirmąją varžybų dieną savo jėgas išbandė 12 basendžių, kurių dauguma buvo iš Latvijos, tarp jų varžėsi ir dvi Lietuvos kinologės Airidos Bareišienės basendžių kalytės: pusšeštų metų Viva Chagmas Lady In Black ir 19 mėnesių Tattoo Girl With Dragoon Tattoo Afrikata.

Pirmą dieną Viva finišavo penkta ir laimėjo CQL (kursingo kokybės sertifikatas), o Tattoo liko antra, pelnydama CQL ir CACL.

Sekmadienį į varžybas atvyko dalyvių iš Estijos, konkurencija padidėjo ir iš viso startavo 15 basendžių.

Trasa buvo ilga – 800 metrų, be to, gana aukšta žolė, labai karšta. Matyt todėl Viva pametė masalą ir finišavo 13 iš 15, o Tattoo buvo nenugalima ir finišavo pirmoji.

Ji pelnė CQL, CACL, Latvia winner’ 2014 ir, negana to, tapo Best in Field. Šis titulas reiškia, kad Tattoo pasiekė patį geriausią dienos rezultatą ne tik tarp basendžių, bet ir tarp visų tą dieną startavusių šunų.

Beje, tai ne pirma šios kalytės pergalė. Pirmosiose Lietuvoje organizuotose kursingo varžybose ji irgi finišavo pirmoji (1/10 , CQL, LT CACL).