Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Saugi draugystė su šunimi

Plungės Senamiesčio mokyklos 3a klasės mokiniai ir mokytoja Vilma Šimkienė dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Saugi draugystė su šunimi“.

 

Pamoką pravedė Plungės šunų mylėtojų klubo narė Ilona Klimienė ir Kaniterapijos asociacijos narė Jurgita Einingienė.

Pamokėlės metu buvo pristatyta Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro medžiaga. Mokiniai sužinojo, kokios yra šunų veislės, kaip šuo supranta pasaulį, kokius darbus jis dirba.

Jurgita Einingienė labai įdomiai papasakojo, kaip reikia saugiai elgtis su šuniuku, kaip suprasti šuns kūno kalbą, kokia turi būti tinkama šuns priežiūra.

Mokiniams ši pamokėlė labai patiko, vaikai įgijo daug įvairių žinių apie šunis. Po pamokos vaikai buvo pakviesti apsilankyti Plungės šunų mylėtojų klube ir susipažinti su įvairių veislių šuniukais.

Klubo atstovės Ana Liutikienė ir Ilona Klimienė pasakojo vaikams apie šunų veisles, rodė atsivestus keturkojus. Renginyje dalyvavo ir didžiuliai šunys – vienas jų buvo niūfaundlendas.

Mokiniai pamatė, kaip šis milžinas moka skaičiuoti – suloja tiek kartų, kiek rodoma pirštų. Šiuos draugiškus augintinius atsivedė Kaniterapijos acociacijos narė Jurgita Einingienė. Mokiniai galėjo šuniukus pakalbinti, paglostyti, su jais pabendrauti.

Buvo surengta viktorina, teisingai atsakę į pateiktus klausimus mokiniai buvo apdovanoti įvairiomis dovanėlėmis. Šunų mylėtojų klube vaikams labai patiko, jie patyrė daug džiugių emocijų.

Labai norime padėkoti Plungės šunų mylėtojų klubo narėms Anai Liutikienei, Ilonai Klimienei ir Jurgitai Einingienei už suteiktas žinias ir malonų bendravimą.

Mokytoja Vilma Šimkienė