Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Tarptautinės šunų parodos sostinėje

Kas šį kartą laimės „Kalėdų taurę“ bei kitus šunų parodų prizus?

 


Pernai Lietuvos kinologų draugijos organizuotų tarptautinių šunų parodų „Vilniaus žiema“ ir „Kalėdų taurė“ pagrindinius prizus laimėjo levretės iš Latvijos ir borderkolio iš Rusijos šeimininkai.

Kaip bus šiemet, netrukus sužinosime.

Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo (Laisvės pr. 5) gruodžio 14 – 15 d. šurmuliuos tarptautinė šunų mylėtojų bendrija – kasdien varžysis įvairių veislių šunys.

Šunis vertins tarptautiniai teisėjai iš Švedijos, Rusijos, Lenkijos, Gruzijos, Slovakijos ir kt. šalių.

Dalyvių ekspertizė ringuose šeštadienį ir sekmadienį prasidės tuo pačiu laiku – 10 val. Apie 15 val. Best of Best ringe varžysis jaunieji vedliai, poros, veteranai, veislynai, jauni šunys, o po jų – patys geriausi FCI grupių šunys.

Gražiausias parodos šuo bus renkamas apie 18 val. Šeštadienį Best of Best konkursų metu bus apdovanoti Lietuvos šunys, laimėję nugalėtojų titulus 2013 m. Pasaulinėje šunų parodoje ir Europos šunų čempionate.

Parodų metu vyks zoologijos prekių mugė – ekspozicija, kur šunų mylėtojai galės pasikonsultuoti šunų mitybos ir priežiūros klausimais, įsigyti įvairių prekių.

Šunų parodos – tai ne vien gražiausių šunų konkursai.

Tai galimybė susipažinti su šunų veislių įvairove, pabendrauti su šunų veisėjais. Tai galimybė naudingai praleisti savaitgalį ir įgyti daugiau žinių apie šunis – parodos lankytojų lauks LKD Mokymo centro edukacinio stendo „Drauge kurkime saugią žmonėms ir gyvūnams šalį“  savanoriai (Litexpo rūmų 3 salė).

Kad parodoje jums būtų lengviau orientuotis, kur ir kas vyksta, pasinaudokite schema.

Informacija dalyviams.

Parodos vieta: http://www.litexpo.lt/presentation/