Gruodžio 21-23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Vilniuje (Laisvės pr. 5) Lietuvos kinologų draugija organizuos tris tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

SOS vaikų kaime tęsiami užsiėmimai

Šeštadienį, lapkričio 9 d., sostinės Šeškinės mikrorajone įsikūrusiame SOS vaikų kaime vėl lankėsi LKD Mokymo centro savanoriai.

 

SOS vaikų kaime toliau tęsiami užsiėmimai su šunimis. Šįkart buvo diskutuota apie vaikų teises ir pareigas, šunų gerovę.

„Su vaikais žaidėme įvairius komandinius ir individualius žaidimus, vedžiojome šunis, – pasakojo Mokymo centro vadovė Jonaistė Jusionytė. – Visi kartu kūrėme taisykles, kurių turės laikytis tiek vaikai, tiek suaugusieji būsimų užsiėmimų metu“.

Taip pat užsiėmimo metu diskutuota, kaip, vaikų nuomone, tokiuose kaip šis ir panašiuose susitikimuose turi elgtis šunys.

Šį sykį dalyvavo 14 vaikų, įsitraukė ir keli nauji dalyviai, sėkmingai prisidėję prie jau suformuotos komandos. Kartu su Mokymo centro savanoriais užsiėmimą vedė 2 samojedai, 3 auksaspalviai retriveriai ir landsyras.

Pasak savanorių ir užsiėmimo dalyvių, susitikimas buvo labai šeimyniškas, atviras ir šiltas. Visi vaikai buvo paruošę namų darbus, o tiems, kuriems sekėsi sunkiau, padėjo kiti susitikimo dalyviai.

Kito susitikimo metu, kuris taip pat vyks šeštadienį, bus aiškinamasi apie šuns vietą namuose. Vaikai sužinos, kokia šuns prigimtis, kokiomis savybėmis jis pasižymi, kokia šuns kilmė ir kiek bei kokių šunų veislių yra pasaulyje.

Primename, kad SOS vaikų kaime užsiėmimus visą pusmetį ves ne vien Lietuvos kinologų draugijos atstovai, bet ir veterinarijos gydytojai, šunų sporto entuziastai, gydytojai, psichologai, socialiniai darbuotojai, aktoriai, TV laidų vedėjai, video montažo specialistai, fotografai ir kiti savo sričių specialistai.

Po užsiėmimų skiriama laiko visai programai bei kiekvienam užsiėmimui aptarti, koreguoti. Susitikimų su vaikais metu bus taikomi kaniterapijos pirmojo lygmens metodai.

Bus fiksuojama ir kaupiama medžiaga, padėsianti ateityje į mūsų gyvenimą ateiti daugelyje šalių pripažintam pagalbiniam terapijos būdui – kaniterapijai.