Tęsiasi dalyvių registracija į tarptautines šunų parodas kovo 8-10 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Druskininkuose prasideda kinologų fiesta

Rugpjūčio 2-4 d. į Druskininkus susirinks tarptautinių ir specializuotų šunų parodų dalyviai.

 

 

Tris dienas Druskininkų kurorte vyks Lietuvos kinologų draugijos organizuojamos šunų parodos.

Penktadienį parodos dalyviai varžysis dėl pagrindinio apdovanojimo – „Dzūkijos vasara‘2013 taurės“, o šeštadienį – dėl „Druskininkų mero taurės“.

Šunų ekspertizių ringai, dalyvių palapinės, zoologinė prekyba, pramogų aikštelės įsikurs gamtos apsuptyje, kurorto aerodrome Mizarų gatvėje ir, kaip įprasta, žiūrovams renginiai bus nemokami.

Numatyta ir edukacinė programa – draugijos Mokymo centras lankytojus supažindins su šunų auginimo kultūra, atsakingu šunų veisimu ir įstatymais.

Kasdien parodoje varžysis daugiau kaip 1500 šunų, juos vertins tarptautiniai teisėjai iš Airijos, Norvegijos, Slovėnijos, Kroatijos, Kipro ir kitų šalių, o ekspertas Augusto Benedicto Santos III į parodą atvyks net iš Filipinų. Jam patikėta vertinti biglius, dalmatinus, Rodezijos ridžbekus ir kt. skalikų grupės šunis.

Penktadienį paroda prasidės 12 val., šeštadienį ir sekmadienį – 10 valandą.

Druskininkų savivaldybės tinklapyje – apie būsimas parodas http://www.druskininkai.lt/go.php/lit/Graziausi-sunys-rinksis-Druskininkuose/608