Net trys tarptautinės šunų parodos kovo 2, 3, 4 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre Litexpo. Registracija jau prasidėjo!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Pristatyta nauja ėdalo rūšis

Lapkričio 5 d. į Vilniaus klubą „Niujorkas“  rinkosi kinologai, šunų veisėjai, veterinarijos gydytojai.

 

Jaukioje klubo aplinkoje įvyko Royal Canin konservuoto šunų ėdalo pristatymo vakaras.

Šunų ėdalo pristatymo vakare, kaip ir turėtų tokiais atvejais būti, dalyvavo ir šunys – vilniečiai Agility sportininkai vakaro svečiams parodė savo programą.

Vakaro metu kinologai uždavė nemažai su šunų mityba susijusių klausimų, artimiau susipažino ir bendravo su veterinarijos gydytojais, kasdien susiduriančiais su gyvūnų mitybos problemomis.

„Royal Canin“ ir toliau kuria bei tobulina specialias mitybos programas, kad patenkintų specifinius šunų ir kačių poreikius. Sukurtas ne tik kasdienės šunų mitybos platus asortimentas, bet ir įvairus dietinių, gydomųjų pašarų asortimentas. Taip pat zoorinkai jau siūloma naujovė – konservai šunims, ėdalo pagardinimas, kurį galima naudoti kartu su sausu ėdalu. Šunims tai turėtų patikti, o ypač tiems, kurie nepasižymi ypatingu ėdrumu“, – naujo produkto pristatymo vakare kalbėjo Royal Canin Lietuva atstovas Saulius Jackevičius.

Susirinkusiuosius su šunų sportu ir Agility pradžiamoksliu supažindino vilnietė Agility sportininkė Dalia Udrienė.

Besidomintieji ir norintieji daugiau sužinoti apie šunų kasdienę priežiūrą, auklėjimą, tinkamą mitybą kviečiami gruodžio 15-16 d. užsukti į Litexpo parodų rūmus Vilniuje, kur Lietuvos kinologų draugija organizuos dvi tarptautines šunų parodas „Vilniaus žiema“ ir „Kalėdų taurė“.

LKD Mokymo centras kartu su Royal Canin Lietuva abi parodos dienas vykdys švietimo programą, tai bus organizuojama atskirame Mokymo centro stende.

J.Jusionytės nuotr.