Vyksta šunų registracija į dvi tarptautines šunų parodas - gegužės 26-27 d. susitikime Molėtuose!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Niūfaundlendai ir landsyrai lankėsi mokykloje

Pasaulinės gyvūnų globos dienos proga – spalio 4-ąja Lietuvos niūfaundlendų ir landsyrų mėgėjų klubo nariai su augintiniais apsilankė Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokykloje.

 

Savaitė prieš renginį mokykloje buvo organizuota maža parodėlė su klubo augintinių nuotraukomis bei landsyro ir niūfaundlendo veislių aprašymais.

Visą savaitę mokiniai galėjo pasidžiaugti nuotraukomis bei paskaityti apie šiuos kilniaširdžius milžinus. Vaikai nekantriai laukė susitikimo.

Landsyrė Diva su šeimininkais Sigita ir Yvu Legiers, niūfaundlendai Milo ir Perė su šeimininke Margarita Raciniene buvo pasitikti audringais vaikų plojimais ir nuostabos kupinais šūksniais.

Sigita Legiers pristatė klubo veiklą, papasakojo veislių atsiradimo istoriją. Trumpai buvo papasakota apie dailininką Edviną Landsyrą ir jo „baltai-juodą mūzą“.

Negalėjome vaikams neperskaityti legendos apie niūfaundlendą iš Emmi Bruno knygos „Niūfaundlendas“.

Mūsų šunys, meškinai, leidosi glostomi ir džiaugėsi vaikų draugija, o norintieji pavedžioti niūfaundlendę Perę išsirikiavo ir kantriai laukė savo eilės.

Nors susitikimas buvo trumpas, tačiau įspūdžių netrūko. Iš visų pusių girdėjosi „Ir aš norėčiau tokio šuns!“. Sulaukėme daugybės klausimų apie „meškinų“ priežiūrą, mitybą, svorį, charakterį.

Susitikimu liko patenkinti visi: ir mažieji smalsuoliai, ir mokytojai, ir mes, Lietuvos niūfaundlendų ir landsyrų mėgėjų klubo nariai.

LNLMK informacija ir nuotr.