Artimiausios tarptautinės šunų parodos vyks rugpjūčio 3-4-5 d. Druskininkuose. Kviečiame registruoti savo šunis!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Sėkmingi laikų startai Baltarusijoje

Lietuvos laikų savininkų klubo nariai jau ne pirmą kartą sėkmingai pasirodo varžybose.

 

LLSK komanda ir vėl puikiai atstovavo Lietuvos medžioklinei šunininkystei XVIII Tarptautinėse žvėris medžiojančių laikų varžybose, kurios įvyko rugsėjo 21 – 23 d. Baltarusijoje, Litusovo kaime (Vitebsko sr.).

Tai tradicinės, dabar jau po Rusijos medžioklinės šunininkystės federacijos (RFOS), priklausančios Rusijos kinologų federacijai (RKF), vėliava vykstančios varžybos, kurių rengėjas – Rusijos Smolensko srities medžioklinių šunų klubas „Ochota“.

Varžybose kasmet dalyvauja daugybė laikų veislių šunų gerbėjų su savo augintiniais iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių.

Ir šiais metais LLSK komandai, sudarytai iš šiauliečių Rimvido Daunio vakarų Sibiro laikų (VSL) ANZORO, IKARO ir VINETOS bei Rolando Čekavičiaus VSL ARKANO – ALI, konkurenciją sudarė 23 komandos. Komandų sudėtyje privalėjo būti 3 šunys ir kalė.

Varžybų dalyviai atvyko iš jau minėtų valstybių ir taip pat dalyvavo 44 pavieniui arba porose startavę šunys.

Iš viso šiose varžybose dalyvavo net 136 laikos, kurios demonstravo savo medžioklės įgūdžius medžiojant šernus ir meškas, pavieniui ir poromis.

Mūsiškiai šuneliai, sekdami daugkartinio varžybų nugalėtojo ir prizininko, veterano VSL IKARO pavyzdžiu, parodė puikius medžioklės instinktus ir įgūdžius, gavo aukštus darbo įvertinimus – diplomus ir tapo varžybų nugalėtojais komandinėje įskaitoje.

Be to, VSL IKARAS buvo pripažintas absoliučiu kompleksinių varžybų čempionu, nes gavo aukščiausius įvertinimo balus, susumavus jo pavienio darbo su šernu ir su meška rezultatus.

Nuoširdžiai dėkojame LLSK nariams R. Dauniui ir R. Čekavičiui už Lietuvos laikininkystės garsinimą užsienyje, sveikiname juos su dar viena reikšminga pergale.

LLSK informacija ir nuotr.