Tęsiasi dalyvių registracija į gruodžio 21-23 d. Vilniuje, Litexpo, vyksiančias tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Jaunųjų vedlių susitikimas Vilniuje

Įpusėjus vasarai, Jaunųjų vedlių klubo nariai Vilniuje suorganizavo susitikimą.


„Tai buvo gražus, sklandžiai pavykęs renginys. Visi vedliai tokie linksmi, atsipalaidavę prieš ringą, o ringe – pasitempę ir susikaupę. Jaunoji mūsų viltis! Palinkėjau jiems nepraleisti tokių progų, klausyti profesionalų patarimų (šį kartą tai buvo Goda Jurgilaitė) ir stengtis viską padaryti kiekvieną kartą vis geriau, juk tobulėti visuomet yra kur“, – susitikime įspūdžiais dalijosi LKD Mokymo centro koordinatorė Jonaistė Jusionytė.

Jaunųjų vedlių susitikimas įvyko liepos 14 dieną, šeštadienį, Vilniuje, Lazdynėlių mikrorajono dresūros aikštelėje.

Čia susirinko beveik dvi dešimtys įvairaus amžiaus jaunųjų vedlių, daugiausia vilniečių, su savo augintiniais. Susirinko pasidžiaugti vasara, moksleivių atostogomis ir tuo pačiu išbandyti savo jėgas neoficialiame konkurse, kurį pavadino „Junior Handler Grand Meet‘2012“ (Didysis 2012 m. Jaunųjų vedlių susitikimas).

Tokį renginį jie organizuoja jau antrą kartą.

Antrąją vietą neoficialiame jaunųjų vedlių konkurse užėmė Vilniaus Žvėryno gimnazijos moksleivė trylikametė Augusta R. Močiulskytė su australų avigane Arabeska Kalnarūte, trumpiau, Rude.

„Su Rude man sekasi ne tik jaunųjų vedlių konkursuose, bet ir australų aviganių veislės ringuose. Praėjusią savaitę „uždarėm“ Baltijos čempionės titulą, dabar ji yra Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempionė. Rudenį Rudei sukaks 4 metai, tiek laiko aš ir užsiimu šunų demonstravimu parodose. Manau, kad sukaupiau nemažai žinių, bet šunų demonstravimo paslapčių yra daug, man dar yra ko mokytis“, – ant laurų nežada užmigti Augusta.

Konkurso nugalėtoja tapo Martyna Paliulytė, ji pasirodė su juodos spalvos cvergšnauceriu Abiding Attila of Maženis.

Martyną ne kartą matėme sėkmingai pasirodančią įvairiuose šunų parodų ringuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – šunų hendlingu ji užsiima jau 9 metus. Namuose Martyna laiko mažąjį Vandėjos basetą grifoną ir 3 cvergšnaucerius. Tai mėgstamiausia jos šunų veislė.

 

Jonaistės Jusionytės nuotr.