Gruodžio 21-23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Vilniuje (Laisvės pr. 5) Lietuvos kinologų draugija organizuos tris tarptautines šunų parodas.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Belgų aviganis Bosas laimėjo varžybose

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinėje vykusiose tarnybinių šunų meistriškumo varžybose nugalėjo belgų aviganis Bosas.

Puikiai varžybose pasirodžiusio šuns šeimininkas yra kinologas Vladimiras Babičevas.

Tai paaiškėjo sieną su Baltarusija saugančioje Ignalinos rinktinėje gegužės 7-8 d. vykusiose Tarnybinių šunų meistriškumo varžybose, kuriose dalyvavo 13 kinologų su šunimis.

Varžybose keturkojai rungėsi žmogaus, daiktų paieškos, pėdsekystės ir bendrojo paklusnumo rungtyse.

Puškų užkardai atstovavo keturi pasieniečiai kinologai su savo keturkojais pagalbininkais, Švenčionių ir Pavoverės – po tris, Adutiškio užkardos garbę gynė du kinologai su šunimis, Tverečiaus – vienas.

Susumavus 4 rungčių rezultatus, individualioje įskaitoje belgų aviganis Bosas surinko 443 taškus. Antrą vietą iškovojo Valentina Pupelienė su vokiečių aviganiu Lordu, kuris surinko 433 taškus.

Ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio pakilo Vigantas Zinkevičius su vokiečių aviganiu Rondžiu – 427 taškai.

Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.

Pagrindinis meistriškumo varžybų tikslas buvo skatinti Ignalinos rinktinės kinologus gerinti bei tobulinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių darbo rezultatų, gilinti žinias bei taikyti jas praktinėje veikloje, taip pat išaiškinti geriausius kinologus su tarnybiniais šunimis ir populiarinti kinologo profesiją.

VSAT Ignalinos rinktinės inf.