Net trys tarptautinės šunų parodos kovo 2, 3, 4 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre Litexpo. Registracija jau prasidėjo!

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Biglių darbinių savybių bandymai ir mokymai

Biglių klubas balandžio 29 d. Antašavoje surengė biglių mokymus ir bandymus su šernu. Bandymuose galėjo dalyvauti bigliai nuo 9 mėn. iki 10 metų amžiaus.

Pirmuosiuose Biglių klubo organizuotuose bandymuose su šernu aptvare dalyvavo 11 bigliukų, iš jų 10 buvo Biglių klubo nariai.

Mūsų ir bandymų teisėjų nuostabai, visi bigliukai puikiai dirbo, rodė susidomėjimą šernu. Vieniems puikiai sekėsi jį rasti, kitiems tai padaryti buvo kiek sunkiau, tačiau, radę šerną, azartiškai domėjosi žvėrimi, kai kurie šerną vijo, kiti atkakliai lojo.

Bandymų metu darbinius diplomus pavyko gauti tik dviems bigliams. Trečiojo laipsnio diplomus gavo Bliuzas Bravo Greitai (60 balų) ir Ramis Turkio oazė (70 balų).

Nepaisant fakto, jog diplomų skaičiumi bandymai nebuvo itin „rezultatyvūs“, praktinės patirties įgavo visi bandymuose dalyvavę bigliai bei jų šeimininkai.

Džiaugiamės turėję progos darkart įrodyti, kad mūsų bigliai gali būti puikūs medžiokliai.

Sakom ačiū LKD Medžioklinių šunų darbinių savybių išsaugojimo ir ugdymo komisijai ir jos medžiotojams, kurie padėjo suorganizuoti šiuos bandymus.

Dėkojame visiems dalyviams, kurie nepabūgo šerno ir atvyko jo pavaikyti!

Iki kitų susitikimų… aptvare.

Biglių klubo informacija ir nuotr.